۰
plusresetminus
معاون اجرایی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس:

مشارکت بیش از 120 شرکت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه شیلات و آبزیان استان فارس

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲
بیش از 120 شرکت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه شیلات و آبزیان استان فارس حضور دارند.
مشارکت بیش از 120 شرکت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه شیلات و آبزیان استان فارس
به گزارش حافظ خبر،  معاون اجرایی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه شیلات و آبزیان از روز چهارشنبه بیست و هشتم اردیبشهت ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس آغاز خواهد شد.
منصوری افزود: در این دوره از نمایشگاه بیش از 120 شرکت در حوزه دام،  طیور و شیلات از استان های مختلف کشور حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: شرکت های حاضر در این نمایشگاه ها در حوزه های خوراک دام و طیور،ریز مغذی ها، ماشین آلات و تجهیزات صنایع دام و طیور فعالیت دارند.
معاون اجرایی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس بیان کرد:برگزاری این رویداد مهم فرصت بسیار خوبی است تا شرکت های بزرگ تولیدی عرصه دام و طیور کشور با هم افزایی و تبادل اطلاعات در  جهت توسعه و رشد تولید دانش بنیان اشتغال آفرین فعالیت موثری داشته باشند. 
منصوری گفت: علاقه مندان می توانند تا روز شنبه از ساعت 16 تا 21 با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه های بین اللملی فارس واقع در شهرک گلستان از این رویداد  بازدید کنند
کد مطلب : ۲۵۴۷۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما