دانشگاه علمی کاربردی:

کسب مدال طلای رقابت های کشتی فرنگی جوانان کشور توسط دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی پاسارگاد

4 خرداد 1401 ساعت 10:10

گزارشگر : منیره خسروبیگ

سید آرش نگهداری دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی پاسارگاد موفق به کسب مدال طلای مسابقات کشتی فرنگی جوانان کشور شد.


به گزارش حافظ خبر،  سید آرش نگهداری دانشجوی مقطع کاردانی رشته تربیت بدنی مرکز آموزش علمی کاربردی پاسارگاد با شرکت در مسابقات کشتی فرنگی جوانان کشور که در استان تهران برگزار شد، با وزن 55 کلیوگرم مسابقه  اول خود را با تیم استان قزوین 12 بر 0 ، کشتی دوم را با محمد کرمی نیا  که نفر سوم آسیا بود  8 بر 0 ، کشتی سوم را با اشکان غلامپور ‌از شهرستان پاسارگاد 9 بر 0  و در کشتی چهارم از حریف خود از استان تهران 5 بر 5  نیز گذشت و دیدار پایانی با اقتدار توانست با نتیجه 10 بر 2 حریف خود را از استان گیلان شکست دهد و  عنوان قهرمانی و مدال خوشرنگ طلا را گردن آویز خود کند.
گفتنی است آرش نگهداری با عضویت در تیم کشتی فرنگی جوانان جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات آسیا که دهم تیرماه سال جاری در کشور بحرین برگزار می شود،دعوت شد.
 حبیب دانش منش؛ رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس این افتخار ارزشمند را به ایشان و جامعه دانشگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس تبریک گفت.


کد مطلب: 25526

آدرس مطلب: https://www.hafezkhabar.ir/news/25526/کسب-مدال-طلای-رقابت-های-کشتی-فرنگی-جوانان-کشور-توسط-دانشجوی-مرکز-آموزش-علمی-کاربردی-پاسارگاد

حافظ خبر
  https://www.hafezkhabar.ir