۰
plusresetminus
شهرداری شیراز :

رونمایی از طرح شهرآگاه در کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر شیراز

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹
طرح شهرآگاه با هدف مشاوره در ابعاد روانشناختی، شهرسازی و عوارض، در جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر شیراز رونمایی شد.
رونمایی از طرح شهرآگاه در کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر شیراز
به گزارش حافظ خبر،  در صحن کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست از طرح شهرآگاه با هدف مشاوره در ابعاد روانشناختی، شهرسازی و عوارض و همچنین کتاب برون سپاری خدمات شهری رونمایی شد.

غلامرضا غلامی معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز به مساله چابک‌سازی خدمات شهرداری در قالب این طرح پرداخت و بر روند عملیاتی آن تاکید کرد.

مسعود زارعی رئيس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر شیراز و محمدتقی تذروی، محمدرضا هاجری، غلامعلی ترابی و افسانه خواست‌خدایی اعضای این کمیسیون  با تاکید بر مزایای این سامانه و خدمات شهرداری در این طرح به بیان مواردی پرداختند.

نگاه عملیاتی و میدانی شهرداری شیراز همراه با پاسخگويی به مردم و انعکاس آن به شهروندان و ایجاد انگیزه و امید از خدمات‌رسانی مدیریت شهری از موارد مطروحه رئيس و اعضای این کمیسیون بود.

رضا جاویدی مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز نیز در این جلسه، سامانه ۱۳۷ را پل ارتباط قوی شهرداری و مردم شیراز خواند و بیان داشت؛ این سامانه به صورت هدفمند نقشی جدی در تجلی مدیریت شهری داشته است.

بنابراین گزارش، در طرح شهرآگاه، شهروندان طی تماس با سامانه‌ ارتباطات مردمی ۱۳۷، از خدمات مشاوره ای مختلف روانشناسی (خانواده، کودک، بهداشت روان و ...)، شهرسازی (صدور پروانه، پایان کار، عدم خلافی، استعلام و ...) و عوارض (محاسبه عوارض، تخفیف عوارض، صدور قبض و ...) استفاده‌ می‌کنند.

مسعود زارعی رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر شیراز همچنین در مورد رونمایی از کتاب برون‌سپاری و خدمات شهری بیان کرد: این کتاب اثر سید حسن حسینی از کارکنان شهرداری شیراز اثری ارزشمند است.

رضایتمندی و منافع مردم از مواردی بود که در جلسه رونمایی از کتاب برون سپاری خدمات شهری مورد تاکید نویسنده این کتاب قرار گرفت.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۵۸۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما