۰
plusresetminus
قائم‌مقام شهردار شیراز:

تجلی همدلی و مهربانی مردم شیراز در شرق کشور

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸
قائم‌مقام شهردار شیراز با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مهرستان استان سیستان و بلوچستان بر تسری الگوی نوع‌دوستی و همدلی به شهرهای ایران اسلامی تاکید کرد.
تجلی همدلی و مهربانی مردم شیراز در شرق کشور
به گزارش حافظ خبر،  آرش فرج‌زاده قائم‌مقام شهردار شیراز در دیدار با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مهرستان با بیان اینکه در سیل سال ۹۸ شیراز، شهرداری، سپاه، ارتش و گروه‌های مردمی و جهادی با تمام قوا پای کار آمده بودند، گفت: آن‌ روز دستگاه‌های رسانه‌ای بیگانه نیز فضا را غبارآلود می‌کردند؛ اما همدلی شکل‌گرفته بین مردم، گروه‌های مردمی و دستگاه‌های خدمات‌رسان به‌طوری معجزه‌ وار شکل گرفته بود که شاهد رویداد مثبتی در دل بحران همانند زمان دفاع مقدس بودیم.

 قائم‌مقام شهردار شیراز خاطرنشان کرد: باید قدر این مهربانی و همدلی مردمی را بدانیم و این الگوی نوع‌دوستی و همدلی مردم تسری پیدا کند.

فرج‌زاده در ادامه به همکاری شهرداری شیراز با مجموعه مدیریت شهری مهرستان و تسری این نوع‌دوستی تاکید کرد و گفت: برای انتقال تجارب فنی و مهندسی به شهرداری مهرستان اعلام آمادگی می کنیم.

رضا جاویدی مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز نیز بیان کرد: استان سیستان و بلوچستان نماد وحدت ایران اسلامی که سرلشکر شهید شوشتری بنیانگذار وحدت و مروج روحیه جهادی در منطقه سیستان بود و منشآ خدمات جهادی، اثرگذار و ماندگار بود.

 ‌همزمان با روز شیراز، مرکز تخصصی دیالیز شهر مهرستان سیستان و بلوچستان بامشارکت خیرین شیرازی افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

ساخت این پروژه سلامت محور، از فروردین ۱۴۰۰ آغاز و با همراهی و مشارکت طیف وسیعی از خیرین کشور و توسط جمعی از مردم و جوانان و صنوف مختلف شهر مهرستان با محوریت شیراز ساخته شد.

به منظور قدردانی از مردم نیک‌اندیش شیرازی، شهرداری و شورای اسلامی این شهر بلوار اصلی و جدید روبروی این بیمارستان را به نام "شیراز" نامگذاری کردند.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۵۹۸
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما