۰
plusresetminus
دانشگاه علمی کاربردی:

برگزاری رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز

ایده پردازان تا 24خردادماه فرصت دارند
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸
مرکز نوآوری ماشین سازی مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز، رویداد استارت آپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز را برگزار می کند.
برگزاری رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز
به گزارش حافظ خبر، آیلین صادقی سروستانی؛ سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز از برگزاری رویداد استارت آپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز خبر داد و گفت: علاقه مندان به این رویداد می توانند ایده های خود را به دبیرخانه این مرکز ارسال کنند.

وی اظهار کرد:تعمیرات ازراه دور، عیب یابی غیر حضوری, کنترل و چکاپ های دوره ای و اپلیکیشن های خدمات خودرو یی از محورهای اصلی این رویدا است.

 صادقی سروستانی با بیان این که زمان برگزاری این  رویداد 25خرداماه ساعت ۸:۳۰ صبح است، افزود: استقرار ایده پرداز های برتر در مرکز، حمایت از ایده های برتر از سوی مرکز و سرمایه گذاران، عقد قرارداد منع افشای اطلاعات ، ثبت اختراع ایده ها و اهدای جوایز به تیم های برگزیده از جمله برنامه های این رویداد استارت آپی است.
سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز از دانشجویان، علاقه مندان این حوزه استارت آپی و تمام  کسانی که در حوزه مکانیک خودرو فعالیت دارند دعوت کرد که ایده خود را به startup.farsuast.ir ارسال و از طریق لینک برگزاری رویداد startup.shirazwhu.ir در این رویداد شرکت کنند.
  صادقی سروستانی شماره تلفن های دبیرخانه این رویداد را 09177162086و07137210281 اعلام کرد و گفت: علاقه مندان می توانند در صورت نیاز سوالات خود را با این شماره تلفن ها اعلام کنند.
وی در پایان نیز گفت: مهلت ثبت نام در رویداد استارت آپی تمدید شده و افراد تا 24 خردادماه می‌توانند ایده خود را را ثبت کنند.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۶۶۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما