۰
plusresetminus
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز :

بازدید معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری از مراحل احداث آبنمای موزیکال دریاچه آزادی 

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز  به منظور پیگیری و نظارت بر طرح بهسازی و تامین زیرساخت‌های آبنمای دریاچه پارک آزادی ، از روند احداث این آبنما بازدید و اقدامات صورت گرفته را مورد بررسی قرار داد.
بازدید معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری از مراحل احداث آبنمای موزیکال دریاچه آزادی 
به گزارش حافظ خبر، غلامرضا غلامی در حاشیه این بازدید گفت: این آب نما به زودی جهت استفاده شهروندان گرامی  به بهره برداری خواهد رسید و تحت هیچ شرایطی نباید در روند فعالیت پروژه های شهری توقف و تعللی صورت گیرد و مدیریت شهری با جدیت در تلاش است تا در صورت وجود هرگونه موانع و نواقص در روند احداث پروژه آن را رفع نماید.

وی عنوان داشت : این آبنما بعنوان بزرگترین آبنمای جنوب کشور می باشد و این پروژه به وسعت 8000 مترمربع و حجم آبگیری 12000 متر مکعب و با اعتباری بیش از دویست میلیارد ریال در حال ساخت می باشد و میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه بیش از 60 درصد می باشد همچنین به همت مجموعه سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری در حال حاضر بیش از 80 درصد تجهیزات این پروژه را خریداری و آماده نصب می باشد .

روح الله مظفری رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری در ادامه این بازدیدتصریح کرد :به منظور زیباتر کردن نمای بصری شهر، تلطیف روحیه شهروندان و ایجاد چشم انداز زیبا در نقاط مختلف شهری اقدام به احداث این آب نما کردیم و امید است به زودی و در آینده ای نزدیک شاهد اتمام و افتتاح این پروژه باشیم.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۷۱۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما