۰
plusresetminus
شهرداری شیراز :

پیشرفت ۹۸ درصدی فاز اول پروژه باغ ملی

بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۳
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: فاز اول پروژه احیا و بهسازی باغ ملی با هزینه‌ای بالغ‌بر ۱۳ میلیارد تومان و پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصد روند پایانی اجرایی خود را طی می‌کند و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
پیشرفت ۹۸ درصدی فاز اول پروژه باغ ملی
به گزارش حافظ خبر، محمد امین معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز در بازدید از برخی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۳ با اشاره به پروژه احداث خیابان ۲۴ متری حاج عزت‌الله فهندژ سعدی بیان کرد: این پروژه به دلیل واقع‌شدن در بافت تاریخی این منطقه از پروژه‌های مهم محسوب می‌شود که پس از اجرا، اقدامی ارزشمند و ماندگار در ارتقای رفاه شهروندی، توسعه گردشگری و فرهنگی اجتماعی منطقه خواهد بود.

وی با تقدیر از اجرا و جابجایی تأسیسات زیرزمینی این پروژه ابراز امیدواری کرد: با ادامه این روند، این خیابان حدود یک کیلومتری ظرف دو ماه آینده به بهره برداری برسد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با تأکید بر تسهیل تردد شهروندان از معابر شهری گفت: عملیات روکش آسفالت نقاط سطح شهر در همین راستا در حال انجام است.

امین به انجام تقریبی دو کیلومتر لوله‌گذاری هدایت آب‌های سطحی در این منطقه افزود: لوله‌گذاری کوچه ۵ بلوار تلاش شرقی و پارسیان شمالی در شهرک رکن‌آباد و لوله‌گذاری دروازه قرآن ازجمله این پروژه‌هاست.

وی با تصریح بر ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه گردشگری و جذب گردشگر بیان کرد: در این راستا فاز اول پروژه احیا و بهسازی باغ ملی با هزینه‌ای بالغ‌بر ۱۳ میلیارد تومان و پیشرفت فیزیکی ۹۸درصد روند پایانی اجرایی خود را طی می‌کند و به‌زودی به بهره برداری می‌رسد.

کریم شکوهیان شهردار منطقه ۳ شهرداری شیراز نیز در این بازدید با تصریح بر تأمین رفاه و آسایش شهروندان بیان کرد: همه تلاشمان بر این است تا با اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی، خدماتی در سطح منطقه، این مهم را محقق سازیم.

شهردار منطقه ۳ به پروژه احداث خیابان ۲۴ متری حاج عزت‌الله فهندژ سعدی اشاره کرد و افزود: این پروژه با رویکرد ایجاد فضایی مناسب برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان و توسعه و ارتقای بستر فرهنگی، گردشگری در حال اجرا است.

هزینه تملک و اجرای پروژه عزت‌الله فهندژ سعدی افزون بر ۱۳۵ میلیارد تومان است

وی هزینه تملک و اجرای این پروژه را افزون بر ۱۳۵ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: در حال حاضر عملیات کانیوا، جدول‌گذاری و زیرسازی این پروژه در حال انجام است و تلاشمان بر این است تا این پروژه ظرف دو ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

شهردار منطقه ۳ از صبر و تحمل مردم منطقه در اجرای پروژه‌های عمرانی قدردانی کرد.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۷۲۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما