۰
plusresetminus
دانشگاه علوم پزشکی شیراز :

۴ شهرستان فارس در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد

افزایش کرونا
تاریخ انتشارشنبه ۴ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، وضعیت کرونا در شهرستان های ارسنجان، سرچهان، خرامه و اوز در استان فارس را زرد اعلام کرد.
۴ شهرستان فارس در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد
به گزارش حافظ خبر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» با اعلام این خبر گفت: بر اساس آخرین گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه وضعیت کرونا در استان فارس، چهار شهرستان ارسنجان، سرچهان، خرامه و اوز در وضعیت زرد و دیگر شهرستان ها در وضعیت آب هستند.

وی افزایش شهرهای دارای وضعیت زرد در استان فارس به نسبت هفته گذشته را به منزله ضرورت تداوم پایبندی مردم استان به رعایت شیوه نامه های بهداشتی دانست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه با تلاش های انجام شده و هوشمندی مردم استان فارس، موفقیت های خوبی در زمینه واکسیناسیون دزهای نخست تا سوم واکسن کرونا در استان به دست آمده است، از افرادی که هنوز دزهای تکمیلی واکسن را دریافت نکرده اند خواست تا هر چه سریع تر در این زمینه اقدام کنند.

سید وحید حسینی همچنین افراد بالای ۷۰ سال و بیماران دارای نقص سیستم ایمنی که چهار ماه از مرحله سوم واکسیناسیون آنان گذشته است را گروه های دارای اولویت برای دریافت مرحله چهارم واکسن اعلام کرد.

  با اشاره به انتشار برنامه روزانه واکسیناسیون کرونا در پایگاه خبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از از آمادگی پایگاه های واکسیناسیون استان برای تزریق دزهای نخست تا چهارم واکسن، بر اساس برنامه اعلام شده روزانه خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز شناسایی روزانه موارد ابتلا در استان و بستری افراد دارای علایم کرونا را نشان دهنده گردش این ویروس در جامعه عنوان کرد و از مردم خواست تا همچنان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، در حفظ سلامت خود و قطع زنجیره های انتقال این بیماری بکوشند.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۷۵۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما