۰
plusresetminus
حقوق بشر آمریکایی:

افتتاحیه هفته بازخوانی افشای حقوق بشر آمریکایی در شیراز‎‎

تاریخ انتشاردوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸
مراسم افتتاحیه هفته بازخوانی افشای حقوق بشر آمریکایی توسط سپاه بقیه الله (عج) در شیراز، با سخنرانی حجت‌الاسلام «سید محمدرضا میرتاج الدینی»، نماینده مردم تبریز و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در سالن «عترت» اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس برگزار شد.
افتتاحیه هفته بازخوانی افشای حقوق بشر آمریکایی در شیراز‎‎
به گزارش حافظ خبر، سید محمد رضا میر تاج الدین نماینده  مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس در مراسم هفته بازخوانی و اقشای حقوق بشر آمریکایی در شیراز، گفت: مدعیان حقوق بشر و اولین پرچم دار این ادعا در جهان کشور آمریکا است.

وی  با بیان اینکه آمریکا بیشترین ورود بشر در تاریخ معاصر در سطح جهان انجام داده است افزود:کسانی که  پرچم دفاع از حقوق بشر را به دست گرفته خود ناقص ترین دولت برای شکستن حقوق انسان ها است.

میر تاج الدین در ادامه گفت: از حقوق مردم عمومی آمریکا از جمله سرخ  وسیاه پوستان که در کشور آمریکا زندگی میکنند و از حقوق بشر برخوردار نیستند تا نقض حقوق بشر  در کشور های آریکای جنوبی و لاتین بسیاری از دولت هایی که در آمریکای جنوبی شکل گرفته است در چند دهه اخیر بیدار شده اند.

 نماینده مجلس شورای  اسلامی و نایب رئیس کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه دولت های چپ گرایی که  با پشتیبانی مردم روی کار می آیند این ها همان  قربانیان حقوق بشر امریکایی هستند که حال بیدار شده اند،اظهار کرد: این ها امام و امت را  در 40 سال گذشته و همچنین انقلاب اسلامی ایران را نماد اصلی مقابله با رژیم امپریالیسم آمریکا  میدانند.

وی با بیان اینکه  اخیرا مشاهده کردیم که رئیس جمهور کلمبیا  وقتی به قدرت رسید توئیتی زد که تجلیلی از حاج قاسم سلیمانی بود بیان کرد: رئیس جمهور کلمبیا  از حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک سردار جبهه مبارزه با  تروریسم  یاد کرد.

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد: این مسائل هر چقدر هم پوشانده شود انسان های وجدان آزاد در دنیا آن حقایق را می دیدند اما اگر رسانه استکباری بخواهد چهره  حاج قاسم سلیمانی را بپوشاند، و پیام رسان های اجتماعی جهانی نیز  نام حاج قاسم سلیمانی همچنین هشتگ سردار سلیمانی را ممنوع کنند و حتی پیج اینستا گرام بخواهد عکس  حاج قاسم سلیمانی را محدود کند، باید بدانند نام شهید سلیمانی در سطح جهانی روز به روز روشن تر میشود.

نایب رئیس کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به اینکه سردار حاج قاسم سلیمانی تروریسم خشن داعش را از بین برد تصریح کرد: آمریکا به جای اینکه از چنین شخصیتی تجلیل کند سردار را به قتل رساند.

میر تاج الدین  در ادامه اظهار کرد : در دنیا انسان های آگاه وجود دارند انتظار این بود که سازمان ملل نام سردار سلیمانی را در آنجا بالابرده و مدال مبارزه با تروریسم را به ایشان دهند.

نایب رئیس کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس  با بیان اینکه اگر تلاش ها و جهاد خالصانه سردار سلیمانی و یاران وی نبود این تروریسم خشن داعش تمام شدنی نبود تصریح کرد: قطعا اگر کار بزرگ سردار سلیمانی نبود امنیت در اروپا وجود نداشت همچنین بسیاری از مناطق جهان امروز مدیون حاج قاسم سلیمانی هستند.

وی در  ادامه افزود : حقوق بشر دروغین آمریکا به جای اینکه چنین شخصیت بزرگی مثل سردار سلیمانی را تجلیل کند آشکارا او را ترور کرده و اعلام میکنند، البته ما مردم ایران هیچگونه از خون پاک شهید حاج قاسم سلیمانی نخواهیم گذشت.

این مقام مسئول با  تاکید براینکه  چهار شخصیت از رهبران انقلاب، نقش اول و موثر دارند که اگر نبودند انقلاب شکل نمی گرفت، بیان کرد: اولین این افراد امام خمینی (ره)  و دوم امام خامنه ای (مدظله العالی) رهبر معظم انقلاب و  سپس  شهید مطهری و شهید بهشتی از افراد موثر در شکل گیری انقلاب بودند.

به گفته نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی شهید بهشتی شخصیتی نهادگرا، ساختارساز و تشکیلاتی بود و عالمی، آگاه به زمان بود و عالم آگاه بر زمان بود.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۷۷۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما