۰
plusresetminus
نمایشگاه های بین المللی فارس

مطلوب بودن وضعیت فرهنگی نمایشگاه های بین المللی فارس

نظارت و مدیریت خوب در نمایشگاه
تاریخ انتشارپنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴
امام جمعه شهرک های شمال غرب شیراز در حاشیه بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز گفت: نمایشگاه بین المللی ساختمان شیراز بسیار پر جاذبه، پر مخاطب و با کیفیت است و این نشان از برگزاری خوب و حضور شرکت های مطرح کشور در این حوزه است.
مطلوب بودن وضعیت فرهنگی نمایشگاه های بین المللی فارس
به گزارش حافظ خبر، حجت الاسلام والمسلمین روحانی افزود: حضور این شرکت ها  با برندهای مطرح می تواند ظرفیت بسیار خوبی باشد تا فعالان و متخصصان حوزه ساختمان از آن بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه وضعیت فرهنگی نمایشگاه های فارس مطلوب و بهتر از همیشه است، افزود: نوع پوشش و برخورد دست اندرکاران،بازدیدکنندگان، عوامل و غرفه دارن؛ منظم، شکیل، مرتب و قابل قبول است و این نشان از نظارت و مدیریت خوب این مجموعه و کارمندان آن است.
امام جمعه شهرک های شمال غرب شیراز ادامه داد: نظارت و اجرای خوب در حوزه فرهنگی نمایشگاه؛ موید آن است که یک چهارچوب درست و موفق برای سیاست های نمایشگاه تعریف شده است و قطعا نشان دهنده این است که فضای فرهنگی این سایت نمایشگاهی به حال خودش رها نشده است.


حجت السلام والمسلمین روحانی گفت: قطعا همه ما به نوع عملکرد مدیریت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس  با توجه با احاطه کامل به موارد حوزه های فنی و فرهنگی؛ مطلع هستیم و می دانیم که نظارت خوبی بر مجموعه وجود دارد.
او گفت: هر بازدید کننده با هر سلیقه ای به این نمایشگاه بیاید و بازدید کند، قطعا می داند که مجموعه نمایشگاه در حوزه های فرهنگی و فنی در شرایط مطلوب قرار دارد و این می تواند بیش از پیش  باعث موفقیت و درخشش شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس باشد.
کد مطلب : ۲۵۷۹۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما