۰
plusresetminus
نمایشگاه های بین المللی فارس

نمایشگاه های بین المللی فارس فرصتی برای معرفی توانمندی تولیدکنندگان و صنعتگران است

تاریخ انتشارشنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز ضمن تقدیر از تلاش مدیر عامل و مجموعه شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به دلیل برگزاری خوب نمایشگاه صنعت ساختمان،گفت: قطعا برگزاری این چنین نمایشگاهی با این کیفیت و کمیت می تواند منشا اثر و پیشرفت در حوزه صنعت ساختمان کشور باشد.
نمایشگاه های بین المللی فارس فرصتی برای معرفی توانمندی تولیدکنندگان و صنعتگران است
به گزارش حافظ خبر، عزیزی افزود: از رسالت های مهم شرکت  نمایشگاه های بین المللی فارس معرفی توانمندی ها و ظرفیت ها در حوزه های مختلف و معرفی صنعتگران و شرکت های دانش بینان به بازار داخلی و خارجی است که البته این امر به خوبی در نمایشگاهای بین المللی فارس به نمایش گذاشته شده است.

وی ادامه داد: صنعتگران و تولید کنندگان استان فارس امروز از ظرفیت و توانمندی بسیار بالایی برخوردار هستند تا جایی که علاوه بر بازار داخلی می توانند محصولات خود را به سایر کشورها هم صادر کنند.
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: صنعتگران و تولیدکنندگان استان فارس این ظرفیت را دارند تا  در  بازارهای بزرگ منطقه ای و بین المللی ورود کنند، متاسفانه در چند سال گذشته این موضوع به خوبی دنبال نشده است و باید همه تلاش کنند تا باز استان فارس در بازارهای منطقه ای بدرخشد.

عزیزی بیان کرد: باید به این باور برسیم که می توانیم گام های مهم و بزرگی در بازار منطقه برداریم، در این زمینه قطعا باید بین شرکت نمایشگاه های بین المللی و متولیان اقتصادی به ویژه وزارت امور خارجه و تیم اقتصادی این وزارت خانه ارتباط هایی برقرار شود تا در نتیجه سهم خوبی از بازار منطقه از آن استان فارس شود. 


نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه  نتیجه این تلاش ها و ارتباطات می تواند باعث پویایی اقتصاد جامعه شود، گفت: انتظار می رود مدیران استانی هم حمایت های لازم را داشته باشند تا فعالان صنعت ساختمان و سایر تولیدکنندگان حوزه ها بتوانند در حوزه بین المللی حضور پویا و موثر داشته باشند.

عزیزی اشاره ای هم به طرح جهش ملی مسکن داشت و افزود: دولت و مجلس متعهد است در قانون جهش ملی مسکن؛ چهار میلیون مسکن را در چهار سال به به بهره برداری برساند و این فرصت خوبی است تا فعالان صنعت ساختمان در این شرایط با برگزاری نشست های تخصصی با انبوه سازان و سایر دستگاه های متولی بهره برداری لازم را انجام دهند تا از تخصص این نیروهای جوان و تحصیلکرده به بهترین نحو استفاده شود.
کد مطلب : ۲۵۸۰۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما