۰
plusresetminus
مسعود زارعی رییس کمیسیون سلامت،  محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر:

تغییر فرآیند اجرایی بازارچه های خدماتی باید به نفع مردم انجام شود

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲
زارعی گفت : نگاه سازمان به بازارچه های خدماتی باید اصلاح گردد و تغییرات به نفع مردم انجام شود .
تغییر فرآیند اجرایی بازارچه های خدماتی باید به نفع مردم انجام شود
به گزارش حافظ خبر، در آیین تکریم و معارفه رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز مسعود زارعی رییس کمیسیون سلامت،  محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر گفت :  فرآیند اجرایی بازارچه های خدماتی باید به نفع مردم تغییر کند و در تعریف سایت های ساماندهی تغییر کاربری‌ها نیز باید بر اساس نیاز شهر تعریف شود.
 
زارعی در ادامه به کمیسیون بند ۲۰ اشاره کرد و گفت : باید در کوتاه ترین زمان برنامه فعال سازی کمیسون در مناطق اجرایی شود تا رسیدگی به پرونده ها در همان منطقه مربوطه انجام شود و سازمان ساماند‌هی مشاغل شهری نقش سیاست گذاری و نظارتی خود را ایفا نماید .

در این نشست غلامرضا غلامی معاون محیط زیست و خدمات شهری به انتظارات مدیران شهر از سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز اشاره و تصریح کرد : سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز به عنوان مرجع تصمیم گیر و تصمیم ساز در حوزه میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری می بایست  تلاش خود را بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و قطع زنجیره واسطه گری در حوزه میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری قرار دهد و قطعا برنامه های این سازمان نیز باید این مسیر را دنبال نماید .

  یداللهی مدیر کل حراست شهرداری شیراز نیز به استفاده از نیروهای جوان و تحصیل کرده اشاره کرد و گفت : چرخش مدیران و انتقال تجربه دارای برکات بسیاری است که یکی از این برکات کادر سازی از میان جوانان انقلابی و تحصیل کرده در مجموعه مدیریت شهری می باشد.

  بابایی رییس سابق سازمان نیز در مراسم تکریم خود به برنامه های زیرساختی ایجاد شده اشاره کرد و گفت : امروز از جمله افتخارات است که بگوییم در حوزه قراردادها هیچ معوقه ای نداریم و در حوزه اجرایی پروژه های خوبی برای ایجاد بازارچه هایی با سازه مهندسی کلید خورده و توافقات خوبی نیز در حوزه ساماندهی و تعریف سایت های ساماندهی انجام شده است و برای تسریع کار آیین نامه ها و دستورالعمل های هر حوزه به تفکیک تهیه شده که منتظر تصویب می باشد .

 پژمان شفیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز نوید تغییرات خوب به نفع مردم را داد و گفت :  با همکاری  اصناف، کسبه و شهروندان و هماهنگی با مناطق شهرداری منافع مردم در تمامی پروژه ها مد نظر قرار خواهد گرفت .
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز تاکید کرد : پروژه‌هایی که در سازمان تحت عنوان ساماندهی تعریف و دنبال می شود باید بگونه ای باشد که تاثیر آن در زندگی روزمره شهروندان ملموس ، موثر و سریع باشد که در این خصوص برنامه های سرعتی کوتاه مدت و میان مدت در دستور کار سازمان قرار خواهد گرفت . 

گفتنی است در پایان مراسم حکم پژمان شفیعی توسط معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز به وی اهدا و از خدمات مهدی بابایی تقدیر و تشکر شد .
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۹۶۸
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما