۰
plusresetminus
بانک مهر ایران:

کسب امتیاز تسهیلات برای اشخاص حقیقی

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲
فرصت استثنایی برای اشخاص که با تمرکز وجوه در گردش ماهیانه خود در حساب جاری نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران ، امتیاز تسهیلات کسب کنند.
کسب امتیاز تسهیلات برای اشخاص حقیقی
به گزارش حافظ خبر، کلیه اشخاص حقیقی، اعم از پزشکان، وکلا، اساتید دانشگاه در حوزه علم و فرهنگ،مهندسین، معلمین، مدرسین موسیقی، دانشجویان، ورزشکاران، کسبه، صاحبان صنوف، اهالی حرفه و فن و هنر و ... می توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه جاری حقیقی / حقوقی و استفاده از خدمات و مزایای آن(در قالب اخذ دسته چک/کارت نقدی) نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران و تمرکز وجوه در اختیار خود اعم از درآمد، حقوق،مستمری،پاداش و پرداخت و انتقال وجوه و ... از طریق امکانات این بانک، علاوه بر برخورداری از کلیه خدمات بانکی نظیر(خرید اینترنتی(اجناس- شارژ)از پایانه های فروش-برداشت وجه- انتقال وجه پایا، ساتنا و سایر خدمات نوین بانکی از قبیل اینترنت بانک،موبایل بانک و ...) بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در تمامی ایام سال و به هر مقدار، همزمان براساس میزان مانده حساب پایان روز خود، امتیاز میانگین حساب کسب نموده و پس از گذشت بازه زمان انتظار یا بیشتر از زمان افتتاح حساب خود، می توانند متناسب با امتیاز میانگین حاصله، از تسهیلات قرض الحسنه این بانک بهره مند شوند. شایان ذکر است حداکثر تسهیلات این بانک برای هر فرد، 2 میلیارد ریال می باشد و در صورتی که امتیاز متقاضی، بیش از سقف فردی یادشده باشد، ایشان می تواند مازاد امتیاز مکتسبه خود را به بستگان درجه یک خود یا همسر، انتقال دهد.
علاقه مندان می توانند پس از افتتاح حساب (اینترنتی/ حضوری) و اطلاع از شماره مشتری خود، بصورت آنلاین با مراجعه به صفحه اصلی سایت بانک به نشانی www.qmb.irدر قسمت "محاسبه معدل حساب"،از معدل حساب مکتسبه خود مطلع گردیده و یا جهت کسب اطلاع بیشتر به شعب منتخب در استان فارس مراجعه نمایند.
کد مطلب : ۲۶۰۳۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما