۰
plusresetminus
فرمانده سپاه ناحیه کازرون:

برگزاری کارگاه آموزشی و توانمند سازی ریسندگی و حصیر بافی در کازرون

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۰ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴
فرمانده سپاه شهرستان کازرون خبر داد: کارگاه آموزشی و توانمند سازی ریسندگی و حصیرباف جهت اشتغال در بخش خشت و کنارتخته شهرستان کازرون برگزار شد
برگزاری کارگاه آموزشی و توانمند سازی ریسندگی  و حصیر بافی در کازرون
به گزارش حافظ خبر، سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون بیان کرد: با کمک بسیج سازندگی سپاه کازرون و حضور میدانی گروههای جهادی در شهرستان کازرون کارگاه آموزشی  و توانمند سازی ریسندگی و حصیر بافی در شهرستان کازرون انجام شد.
وی ادامه داد: راه اندازی کارگاه آموزشی و توانمند سازی  ریسندگی  جهت اشتغال و کار آفرینی زنان سرپرست خانوار  با بیش از ۱۵ دستگاه راه اندازی شده است.
 سرهنگ توکل یادآور شد: کارگاه خانگی ریسندگی با ظرفیت ۶ خانوار و با پرداخت وام کم بهره به مبلغ ۲۱میلیون تومان درمرکز کارآفرینی و توانمند سازی بانوان بخش کنارتخته شهرستان کازرون شروع به کار کرده است.
وی تصریح کردد: با برنامه ریزی های انجام شده توسط بسیج سازندگی طی سال های اخیر تمهیدات ویژه ای را در راستای اشتغالزایی و حمایت از کالای ایرانی و کارآفرینان اجرایی شده و در سال جاری نیز این روند با قوت ادامه خواهد داشت.
 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون اذعان داشت: کارگاه ریسندگی و حصیر بافی در بخش خشت و کنارتخته با اشتغال زایی ۳۸ نفر مستقیم و ۵۵ نفر غیر مستقیم راه اندازی شده که در صورت استقبال و درخواست داوطلبان واجد شرایط این طرح گسترش خواهد یافت.
وی پایان با بیان تسهیلات بسیج سازندگی سپاه خاطر نشان نمود: متقاضیان درخواست دوره توانمند سازی و اشتغال زادئی در شهرستان کازرون  و بخش های مربوطه، علاوه بر عرصه های صنایع دستی در زمینه های قارچ،گل خانه، پرورش طیور، گیاهان دارویی، صنایع تبدیلی و هر عرصه در راستای تولید و اشتغال با مراجعه به پایگاههای مقاومت و حوزه مقاومت بسیج در شهرستان و بخش ها، ضمن آشنایی با طرح های بسیج سازندگی از تسهیلات و مزایای طرح های بسیج سازندگی سپاه آشنا و برخوردار شوند
کد مطلب : ۲۶۱۴۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما