۰
plusresetminus
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز:

خدمات‌دهی سرویس مدارس شیراز توسط ٢۴ شرکت انجام می‌شود

خدمات مترو در سه روز اول مهرماه رایگان است
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: خدمات‌دهی سرویس مدارس شیراز در سال تحصیلی جدید توسط ٢۴ شرکت انجام می‌شود که پس از طی فرآیند قانونی به اداره کل آموزش‌وپرورش معرفی‌ شده‌اند.
خدمات‌دهی سرویس مدارس شیراز توسط ٢۴ شرکت انجام می‌شود
به گزارش حافظ خبر، هادی شه‌دوست شیرازی اظهار کرد: خدمات‌دهی سرویس مدارس شیراز در سال تحصیلی جدید توسط ٢۴ شرکت انجام می‌شود که پس از طی فرآیند قانونی به اداره کل آموزش‌وپرورش معرفی‌شده‌اند.

وی افزود: خودروهای فعال سرویس مدارس دارای برچسب الکترونیکی صلاحیت خودرو و شناسایی راننده بوده و در سامانه ملی سپند ثبت‌ شده‌اند.

والدین قبل از آغاز مدارس ثبت‌نام سرویس مدارس را انجام دهند

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز با درخواست از والدین برای ثبت‌نام سرویس مدرسه فرزندان خود از طریق سایت رسمی و مورد تأیید آموزش‌وپرورش قبل از بازگشایی مدارس، تصریح کرد: درصورتی‌که ثبت‌نام سرویس مدارس به‌موقع صورت پذیرد ساماندهی خودروها بدون مشکل انجام و اطلاع‌رسانی برنامه سرویس‌دهی از طریق آموزش‌وپرورش به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

شه‌دوست شیرازی اضافه کرد: از والدین دانش‌آموزان تقاضا داریم برای مدیریت ترافیک در هفته اول و دوم مهرماه که آغاز سال تحصیلی جدید مدارس است از خودروی شخصی استفاده نکنند و فرزندان خود را با سرویس به مدرسه بفرستند.

خدمات مترو شیراز در سه روز اول مهرماه رایگان است

وی از خدمات‌دهی رایگان مترو شیراز در سه روز نخست مهرماه خبر داد و گفت: هرسال بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر و در راستای رفاه حال دانش‌آموزان عزیز خدمات مترو رایگان است و خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوس‌رانی شیراز نیز با تمام ظرفیت انجام می‌شود.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۶۲۵۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما