۰
plusresetminus
نیروی انتظامی استان فارس :

وظیفه ذاتی و قانونی پلیس، ایجاد و حفظ امنیت و آرامش مردم است

بازداشت سردسته آشوبگران
تاریخ انتشاريکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱
فرمانده انتظامی فارس با تاکید بر اینکه در این اغتشاشات اخیر مردم از ابتدا صفشان را از این شیطان‌صفتان جدا کردند، گفت: وظیفه ذاتی و قانونی پلیس، ایجاد و حفظ امنیت و آرامش مردم است.
وظیفه ذاتی و قانونی پلیس، ایجاد و حفظ امنیت و آرامش مردم است
به گزارش حافظ خبر، به نقل از خبرگزاری تسنیم سردار رهام‌بخش حبیبی در حاشیه تجمع امت محمدرسول‌الله و تشییع شهدای دفاع مقدس در شیراز، با بیان اینکه مردم ایران، مردمی بزرگ هستند، بیان کرد: مردمان بزرگ‌ دشمنان زیادی دارند و دشمنان مردم ایران هم همیشه به دنبال بهانه‌اند تا مردم را اذیت کرده و امنیت و آرامش آنان را به هم بزنند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان مردم ایران، این روزها هم با بهانه‌ای بی‌ربط به دنبال تحریک مردم هستند، تصریح‌کرد: دشمنان باالتماس از مردم می‌خواهند که به کف خیابان بیایند و وقتی ناامید شدند، خودشان در گوشه‌هایی از شهر، حرکات کوری انجام دادند.
فرمانده انتظامی فارس با تاکید بر اینکه در این اغتشاشات اخیر مردم از ابتدا صفشان را از این شیطان‌صفتان جدا کردند، تاکید کرد: وظیفه ذاتی و قانونی پلیس، ایجاد و حفظ امنیت و آرامش مردم است.
سردار حبیبی با اشاره به اینکه در ابتدای این اغتشاشات، به اغتشاشگران تذکر دادیم که باآسایش و امنیت مردم بازی نکنند، ادامه داد: مردم از ما می‌خواستند که این آشوبگران را از خیابان‌ها جمع کنیم و با همکاری نزدیک و صمیمانه خود مردم مهرهای اصلی این اغتشاشات را دستگیر کردیم و مردم هم با تجمعات خود، پلیس را حمایت و یاری کردند.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۶۲۸۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما