۰
plusresetminus
معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس:

افتخاری ملی برای مردم میهمان نواز و مدیران سختکوش استان فارس

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰
وزیر میراث فرهنگی از معاون استاندار فارس به عنوان قائم مقام برتر کشور در ستاد تسهیلات خدمات سفر استان فارس تقدیر کرد.
افتخاری ملی برای مردم میهمان نواز و مدیران سختکوش استان فارس
به گزارش حافظ هبر، آیین تجلیل از برترین های گردشگری و ستاد سفر با حضور دکتر محمد باقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی و دکتر عزت الله ضرغامی، وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.

در این آیین استان فارس رتبه اول ستاد خدمات سفر در بین استان‌های کشور را کسب کرد و مهندس محمد فرخ زاده به عنوان قائم  مقام برتر ستاد تسهیلات خدمات سفر کشور از سوی وزیر میراث فرهنگی مورد تقدیر قرار گرفت.

فرخ زاده برتری فارس در ارائه تسهیلات خدمات سفر را مرهون یک عزم جمعی بین تمام دستگاههای دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی و نقش آفرینی بخش خصوصی عنوان کرد و خاطر نشان کرد این موفقیت 
باید در طول سال تداوم داشته باشد.
 
وی افزود اتحاد و انسجام در درون استان موجب افتخار آفرینی در سطح ملی گردید و رتبه فارس را در میهمان نوازی و اخلاق شایسته در قله نگاهداشت.

فرخ زاده با اشاره به اینکه همکاری و هماهنگی دستگاه ها و سازمان های مختلف در سطح استان و فعالیت موثر کمیته‌های ستاد سفر این دست آورد ارزشمند را رقم زده است، افزود کمیته‌های ۱۳ گانه ستاد خدمات سفر در ماه‌های گذشته نیز جلسات مداومی در زمانهای پر مسافر داشته‌اند و تلاش می‌کنیم برتری فارس در ارائه خدمات سفر نه‌ تنها در ایام نوروز، کنگره بزرگ اربعین، تعطیلات چند روزه بلکه در طول سال استمرار داشته باشد.

وی در پایان مجدداً از تلاش، همت، کار گروهی منسجم، همدلی، وقت گذاری در ایام تعطیلات و برنامه ریزی منظم تمامی کارگروه‌ها و دستگاههای مختلف خصوصاً شهرداری‌ها، آموزش و پرورش، مجموعه های حمل نقل هوایی، زمینی و ریلی، میراث فرهنگی، نیروی انتظامی، تولیت های حرم های مطهر ، بخش خصوصی حوزه گردشگری و تمام دست‌اندرکاران و یکایک مردم عزیز استان فارس سپاسگزاری کرد.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۶۳۴۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما