۰
plusresetminus
فرمانده سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز:

برگزاری ۱۲۰۰ برنامه توسط سپاه بقیه‌الله در هفته بسیج

تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴
فرمانده سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز، از برگزاری ١٢٠٠ ویژه برنامه هفته بسیج توسط حوزه‌ها و پایگاههای مقاومت این ناحیه از سپاه شیراز خبر داد.
برگزاری  ۱۲۰۰ برنامه توسط سپاه بقیه‌الله در هفته بسیج
به گزارش حافظ خبر، سرهنگ مجید علی پور با تشریح ویژه برنامه‌های هفته بسیج در ناحیه مقاومت بسیج بقیه‌الله(عج) شیراز، بیان کرد: عمر ما در دوران پر افتخار نظام و در زیر سایه ولایت رقم خورده و مفتخر به پوشیدن لباس سبز سپاه و لباس زیبای بسیج شدیم.

فرمانده سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه راه‌اندازی بسیج مردمی بر پایه تفکر اهل بیت(ع) و مکتب امام حسین(ع) بود، افزود: بسیحیان طی این سالها در تمام عرصه‌هایی که نظام و انقلاب و مردم به حضور آنها احتیاج داشتند، بی توجه به همه حواشی صرفا با نگاه به خدمت به مردم و نظام مسیر خدمت را در پیش گرفتند.
علی پور با بیان اینکه در هر عرصه‌ای که نیاز بوده بسیج با نیت قربه الی‌الله در همه صحنه‌ها حاضر شده است، گفت: شرورترین دشمنان خدا و کشورهای متخاصم بسیج را دشمن خود می‌دانند که این امر نشان از مسیر درست حرکت بسیج دارد.
فرمانده سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز با بیان اینکه نقش سازنده بسیج بر همگان مشخص است، گفت: در دوران دفاع مقدس اگر بسیجی‌ها نبودند در جبهه‌های نبرد شاید سرنوشت جنگ تغییر پیدا می‌کرد.در دوران دفاع مقدس هزاران شهید بسیجی از بهترین یاران انقلاب، خون خود را نثار کردند.پس از جنگ تحمیلی هم هر جا نیاز بوده، بسیجیان در عرصه خدمت رسانی و تامین پایدار امنیت و موضوعات اجتماعی و ... حضور با بصیرتی داشته و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.
علی‌پور عنوان کرد: طی سالهای گذشته، در حوادثی مانند بلایای طبیعی، بسیجیان با روحیه جهادی بارهای بزرگی از دوش مردم و دولت برداشتند.در دوران شیوع کرونا هم در کنترل بیماری، کمک به کادر درمان، تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و بسته‌های معیشتی تلاش صادقانه‌ای داشتند.
او که معتقد است بسیاری از خدمات بسیج متاسفانه به درستی برای مردم بیان نشده، گفت: البته عرصه فعالیت بسیج هم فراتر از توصیف است.
فرمانده سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز با بیان اینکه مجموعه بسیج، صرفا با نگاه خدمت به مردم در همه عرصه‌ها تا پای جان ایستاده‌اند و برای آرامش و کاهش معضلات اجتماعی تلاش کرده و می‌کنند، اضافه کرد: امسال هفته بسیج از ٢٩ آبان به مدت یک هفته با شعار "بسیج، خدمتگزار ملت بزرگ ایران" اجرایی می‌شود.١٢٠٠ برنامه طی این هفته توسط حوزه‌ها و پایگاههای مقاومت سپاه بقیه الله(عج) برنامه ریزی شده است.
علی پور؛ گلباران قبور مطهر شهدا به ویژه شهدای حادثه تروریستی حرم شاهچراغ، دیدار با خانوده شهدا، برگزاری ٥٢ یادواره در سطح محلات با محوریت گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ(ع)، نشست‌های روشنگری و بصیرت افزایی، تهیه و توزیع بیش از ٣ هزار بسته معیشتی، اجرای نذر پویش خون، برگزاری میز خدمت با محوریت بسیج ادارات، اجرا و افتتاح ١١ پروژه عمرانی، ساخت و مرمت واحدهای مسکونی محرومین، راه‌اندازی کارگاه اشتغال، برپایی کارگاههای مشاوره و سبک زندگی، اختتامیه هفته کتابخوانی، آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و آغاز جام فوتسال دانش آموزی شهرستان شیراز به نام جام آرتین و برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی را از شاخص ترین این برنامه‌ها عنوان کرد.
این مقام نظامی سپاه با بیان اینکه ١٩٨ زندانی جرائم غیرعمد تاکنون توسط بسیجیان این ناحیه از سپاه شیراز آزاد شده‌اند، به کسب رتبه اول سپاه بقیه‌الله در جشنواره مالک اشتر اشاره کرد.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۶۵۲۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما