۰
plusresetminus
شهرداری شیراز :

نقش بی‌بدیل بسیج در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶
شهردار شیراز با اذعان به نقش بی‌بدیل بسیج در عرصه‌های مختلف و رویدادهای اخیر گفت: امروز نیز باید تفکر ناب بسیجی تجلی پیدا کند.
نقش بی‌بدیل بسیج در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی
یه گزارش حافظ خبر، محمدحسن اسدی در همایش محله اسلامی با حضور جمع کثیری از بسیجیان، فرماندهان پایگاه های بسیج و ائمه جماعات مساجد شرق شیراز در تالار حافظ با اذعان به نقش بی‌بدیل بسیج در عرصه‌های مختلف و رویدادهای اخیر تصریح کرد: امروز نیز باید تفکر ناب بسیجی حاکم شود و با تجلی این تفکر در مردم و مسوولین، مشکلات را پشت سر می‌گذاریم.

او در ادامه سخنان خود بر فعالیت شبانه‌روزی به‌منظور ارانه خدمات در ابعاد مختلف مدیریت شهری تأکید و بیان کرد: بیش از ۱۵هزار میلیارد تومان بودجه در سال جاری برای فعالیت‌های متعدد تصویب شده که از این میزان، حدود ۸۵درصد به پروژه‌های عمرانی اختصاص دارد.

اسدی با اشاره‌ به فعالیت‌های شاخص فرهنگی  در مدیریت شهری و به‌ویژه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: مسجدمحوری به‌عنوان یک مبنای فرهنگی در دستور کار است.

شهردار شیراز ادامه داد: بر همین اساس، در طرح مسجد محوری شهر شیراز ۱۲۶ مسجد در فاز نخست بر اساس فراخوان اعلامی ثبت نام و سازمان‌دهی  شده اند.

اسدی همچنین بر ارتقای فرهنگ شهروندی به‌عنوان کار ویژه‌ای مهم با مشارکت تشکلات مردمی و اصحاب مساجد تاکید کرد.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۶۵۵۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما