۰
plusresetminus
شهرداری شیراز :

تکمیل فضای ورزشی بوستان ۵۰ هکتاری مادر تا پایان سال جاری

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸
شهردار کلانشهر شیراز گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان سال جاری بخش‌هایی از بوستان مادر که مربوط به فضای ورزشی است، تکمیل و برای استفاده شهروندان به بهره‌برداری برسد.
تکمیل فضای ورزشی بوستان ۵۰ هکتاری مادر تا پایان سال جاری
به گزارش حافظ خبر، استاندار فارس و شهردار شیراز به‌طور میدانی از بوستان ۵۰ هکتاری مادر واقع در منطقه ۵ و پردیس سینمایی جوان در منطقه ۲ شهرداری شیراز بازدید کردند.

شهردار شیراز در این بازدید اظهار کرد:
بوستان ۵۰ هکتاری مادر با کاربری فرهنگی، تفریحی و ورزشی مورد استفاده اهالی است.

او با اشاره به‌وجود یک فرهنگسرا در این بوستان که در زمان کرونا، کاربری اداری پیدا کرده بود، گفت: به‌زودی این فرهنگسرا در اختیار مردم و شهروندان این منطقه قرار خواهد گرفت.

شهردار کلانشهر شیراز با بیان اینکه این بوستان در بخش‌هایی نیاز به فعالیت فیزیکی و تأمین مالی دارد، ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال جاری بخش‌هایی از این بوستان که مربوط به گستره فضای ورزشی است، تکمیل و برای استفاده شهروندان به بهره‌برداری می رسد.

به گفته اسدی؛ علاوه بر اینکه مردم در این بوستان از فضاهای عمومی استفاده می‌کنند،  می‌توانند از قسمت‌های تخصصی ورزشی و ورزش حرفه‌ای همانند پیست موتورسواری، اسب‌‌سواری نیز بهره مطلوب را داشته باشند.

بنابراین گزارش، در این بازدید استاندار فارس و جمعی از مدیران استانی، شهردار، قائم‌مقام، معاونین و مدیران شهری نیز حضور داشتند.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۶۵۹۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما