۰
plusresetminus
نمایشگاه های بین المللی فارس

شهر شیراز در زمستان میزبان بهار شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: بیش از 115 شرکت تولیدی در حوزه گل و گیاه و گلخانه در سایت نمایشگاهی فارس حضور دارند.
شهر شیراز در زمستان میزبان بهار شد
به گزارش حافظ خبر، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: هفدهمین نمایشگاه گلخانه، باغبانی، گل و گیاه و تجهیزات وابسته به همراه  هفدهمین نمایشگاه گیاهان دارویی از امروز در سایت نمایشگاهی فارس اغاز به کار کرد.
 فرهادی افزود: شرایط آب و هوایی مناسب و متنوع و آفتاب تابان ایران ، نیروی انسانی کار آمد و ارزان، منابع انرژی ارزان و همچنین برخورداری از منابع ژنتیکی بسیاری از گیاهان زینتی و گلخانه ای و گیاهان دارویی، این کشور را تبدیل به یکی از مستعدترین مناطق جهان برای تولید محصولات گلخانه ای و گیاهان دارویی کرده است.
او ادامه داد: از محدودیت های استراتژیک در این بخش محدودیت منابع آب و زمین می باشد، لذا لازم است در کشور ما نیز به منظور بهره برداری بهینه از منابع و پیشرفت در امر تولید این محصولات، هم چون کشور های فعال در این زمینه مثل هلند که  علی رغم محدودیت سرزمینی به گسترش و ایجاد گلخانه های بزرگ روی آوردند، برنامه ریزی و زیر ساخت های لازم را ایجاد کنیم.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس اضافه کرد: به دلیل اهمیت نقش و جایگاه این حوزه ها، هر ساله نمایشگاه های تخصصی کشاورزی و
 باغبانی به عنوان محلی برای رونمایی از آخرین دستاورد ها، تکنولوژی، 
محصولات و خدمات این صنایع در سراسر دنیا برگزار می شوند.
فرهادی گفت: در همین راستا شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به منظور فراهم کردن بستر لازم برای معرفی آخرین دستاوردهای فنی و علمی و روش های نوین کشت،نگهداری و برداشت همراه با تبادل اطلاعات و تجربیات و بازاریابی بین تولیدکنندگان، متخصصین و بهره برداران هفدهمین نمایشگاه بین المللی  گلخانه، باغبانی، گل و گیاه و تجهیزات وابسته را به همراه هفدهمین 
نمایشگاه تخصصی گیاهان دارویی و صنایع وابسته برگزار می کند.

او ادامه داد: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه؛ کلاس های آموزشی در سالن بهار با هدف آموزش آخرین روش های پرورش گل و گیاه و افزایش بهره وری باغات و همچنین توسعه گلخانه ها  برای تولیدکنندگان و بازدیدکنندگان برگزار می شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با بیان اینکه بیش از 115 شرکت کننده در این نمایشگاه حضور دارند، گفت: شرکت کنندگان از استان های فارس،یزد،تهران،قزوین،چهارمحال و بختیاری،کهگیلویه و بویر احمد،بوشهر،خوزستان،مرکزی،مازندران،آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی،قم،همدان،کرمان و خراسان رضوی هستند.

 فرهادی افزود: این عناوین نمایشگاهی در متراژی به مساحت ده هزار مربع و در سالن های حافظ، نرگس و سرو برگزار می شود.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: علاقه مندان می توانند پس از دریافت بلیط بازدید از وبگاه شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به آدرس 
www.farsfair.ir
از این عناوین نمایشگاهی بازدید کنند.
کد مطلب : ۲۶۶۳۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما