۰
plusresetminus
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) فارس:

تقدیر از خانواده شهید مدافع امنیت

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱
همزمان با دهه فاطمیه و به منظور تجلیل از خانواده معظم شهدا مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان فارس به همراه سردار کوروش سالمی به دیدار خانواده معظم شهید رضا زارع مویدی رفتند. 
تقدیر از خانواده شهید مدافع امنیت
به گزارش حافظ خبر، حسین پورنورعلی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) فارس در این دیدار، شهدای مدافع امنیت را سند افتخار کشور دانست و گفت: شهید رضا زارع مویدی در راه دفاع از کشور، دین و انقلاب اسلامی ایران به شهادت رسید.

او بیان کرد: امنیت، پیشرفت و تعالی انقلاب اسلامی از هر جهت مرهون خون شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان است.

پورنورعلی، تکریم خانواده شهدا را با ارزش و مهم دانست و تأکید کرد: تجلیل از صبر، فداکاری و ایثارگری والدین معظم شهدا، همسران و فرزندان آنان باعث می شود تا یاد و خاطره شهدای سرافراز اسلام همواره زنده بماند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان فارس اظهار کرد: الحمدلله جوانان جان برکفی داریم که همیشه و در همه بحران‌ها دشمنان را مایوس کرده و اجازه نمی‌دهند آنان به اهداف شوم خود برسند و دشمنان نیز شاهد شکیبایی و صبر زینبی مادران ایران زمین هستند.

گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده شهید مدافع حریم امنیت تجلیل شد.

شهید رضا زارع‌مویدی ۳۷ ساله؛ فرزند شهید انوشیروان زارع‌مویدی، همیار پلیس و مدافع امنیت، شامگاه سه‌شنبه ۲۹ شهریور  همراه با چهار مأمور انتظامی توسط برخی افراد حضور یافته در تجمع خیابان معالی آباد زخمی شد و به دلیل شدت جراحات وارده، به فیض شهادت نائل آمد. این تجمع به دعوت گروه‌های ضد انقلاب برپا شده بود.

۲ فرزند دختر یک و ۹ ساله از این شهید والا مقام به یادگار مانده است.

 
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۶۶۶۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما