۰
plusresetminus
شهرداری شیراز :

چند انتصاب در شهرداری شیراز

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳
شهردار شیراز با صدور احکام جداگانه ای سرپرست معاونت مالی و اقتصادی؛ سرپرست سازمان  فرهنگی، اجتماعی و ورزشی؛ سرپرست شهرداری های مناطق یازده و ده، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی؛ سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و سرپرست اداره کل نظارت بر خدمات شهری را منصوب کرد.
چند انتصاب در شهرداری شیراز
به گزارش حافظ خبر، محمد حسن اسدی در حکمی حمیدرضا اسماعیلی را به سمت سرپرست معاونت مالی و اقتصادی منصوب کرد و مواردی همچون تحقق بودجه سالیانه مصوب شورای اسلامی شهر و تکالیف سرمایه گذاری، ایجاد نظم و انضباط مالی و استقرار سیستم واحد یکپارچه مالی، اجرای بودجه ریزی عملیاتی و ... را از مهمترین ماموریت های این معاونت برشمرد. پیش از این سعید مصفا معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز بود.

وی در حکم انتصابی دیگر محمدعلی چوبینی را به سمت سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز منصوب و بر مواردی همچون مشارکت و اهتمام در اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی مرتبط با حرم های مطهر به ویژه حرم مطهر احمد بن موسی (ع)، توجه لازم به ارتقای فرهنگ شهروندی و ... تاکید کرد. پیش از این مصطفی مشفقیان رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز بود.

همچنین اسدی با صدور احکامی علی فراشاییان را به سمت سرپرست منطقه یازده و شهرام سبزیان فرد را به سمت سرپرست منطقه ده شهرداری شیراز منصوب و در احکام آنها بر مواردی همچون نظارت بر انجام امور عمرانی منطقه، احداث و نگهداری فضاهای سبز و پارک های منطقه، ارتباط مستمر با شهروندان و تسریع در حل مسائل آنها و ... تاکید کرد. پیش از این شهرام سبزیان فرد شهردار منطقه یازده و سعید معصومی شهردار منطقه ده شیراز بود.

محمد حسن اسدی در حکمی هادی عیدی پور را به سمت سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز منصوب کرد و مواردی همچون ارتقای سطح ایمنی و تاب آوری شهر در مقابله با حوادث غیرمترقبه، ارتقای سطح آگاهی شهروندان در مقابله با حوادث و... را از مهمترین اقدامات پیش روی این حوزه برشمرد. پیش از این محمد هادی قانع رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز بود.

شهردار شیراز با صدور حکمی حمید کشتکار را به سمت سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری منصوب کرد و تهیه، تدوین و اجرای طرح جامع و تفصیلی فضای سبز شهر، ایجاد تدابیر لازم جهت بهینه سازی مصرق آب مورد نیاز فضای سبز و... را از مهمترین سیاست های این سازمان عنوان کرد. پیش از این روح الله مظفری رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز بود.

همچنین در حکمی دیگر شهردار شیراز سعید معصومی را به سمت سرپرست اداره کل نظارت بر خدمات شهری منصوب و بر مواردی همچون برنامه ریزی جهت انجام خدمات شهری خاص، نظارت بر بررسی، تشخیص و تعیین نیازهای شهر شیراز در زمینه خدمات شهری و... تاکید کرد. پیش از این حمید کشتکار مدیرکل نظارت بر خدمات شهری بود.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۶۸۸۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما