۰
plusresetminus
شورای شهر شیراز:

دهه فجر انقلاب اسلامی تفسیری برای پیروزی و استقامت است

تاریخ انتشارجمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه در میدان‌های سخت استقامت سنجیده می‌شود، گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی تفسیر برای پیروزی و استقامت در روزهای سخت طبق وعده خداوند است.
دهه فجر انقلاب اسلامی تفسیری برای پیروزی و استقامت است
به گزارش حافظ خبر، مهدی طاهری در مراسم آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 10 پروژه عمرانی در شیراز اضافه کرد: دهه فجر یادآور روزها و ساعت‌هایی است که در ۲۲ بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ فجر آفرینان در روزهای سخت انقلاب استقامت به خرج دادند تا شاهد پیروزی انقلاب اسلامی باشیم.
طاهری با بیان اینکه در میدان‌های سخت استقامت سنجیده می‌شود، خاطرنشان کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی تفسیر برای پیروزی و استقامت در روزهای سخت طبق وعده خداوند است.
او گفت: دستاوردهای انقلاب ازجمله استقلال آزادی و جمهوری اسلامی مدیون خون فجر آفرینان است.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه افتتاح چنین پروژه‌هایی عمرانی و آبادانی را در کنار ارائه خدمات‌رسانی به شهروندان، رقم می‌زند و این کارنامه مسئولان در خدمت به شهروندان است، تصریح کرد: شهر شیراز اگر قرار است بهترین کلان‌شهر و در قله باشد باید در مسیر خدمت‌رسانی مسائل حاشیه‌ای را کنار بگذارد.
طاهری از شهردار و مدیران شهرداری خواست در مجموعه شهرداری صادقانه به مردم خدمت کنند.
به گفته او؛ انجام این پروژه‌ها و حجم اقدامات شهرداری در دهه فجر هرچند نسبت به چند سال قبل بزرگ است، اما شیراز نیازمند اقدامات بسیار بزرگ‌تر و درخور شهروندان است.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۶۹۳۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما