۰
plusresetminus
استانداری فارس:

تلاش معاونت گردشگری استانداری برای حفظ جایگاه نخست کشوری در ستاد خدمات سفرهای نوروزی 1402

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷
بازرس ویژه استانداری فارس در ستاد خدمات سفرهای نوروزی به برنامه ریزی معاونت گردشگری استانداری فارس و برگزاری جلسات ویژه برای ستاد خدمات سفرهای نوروزی از دی ماه اشاره کرد و از اهتمام این معاونت برای حفظ جایگاه نخست کشوری استان در ستاد خدمات سفرهای نوروزی کشور خبر داد.
تلاش معاونت گردشگری استانداری برای حفظ جایگاه نخست کشوری در ستاد خدمات سفرهای نوروزی 1402
به گزارش حافظ خبر، میثم فرهادی با اشاره به ظرفیت های گردشگری مذهبی، طبیعت گردی، تاریخی و.... استان فارس و داشتن پیک مسافر در نوروز پیش رو در استان افزود: بدون شک استان فارس یکی از مناسب ترین مقصد ها برای گردشگران داخلی بوده که در سال های اخیر این مهم تحقق یافته است. پیش بینی می‌شود نوروز آینده نیز افتخار میزبانی تعداد زیادی از هم وطنانمان از جای جای کشور را داشته باشیم که با برنامه ریزی به استقبال نوروز خواهیم رفت تا شرمنده مهمانانمان در استان نشویم.

فرهادی در ادامه بیان کرد:
جلسات متعددی با رویکرد برنامه ریزی و تقسیم وظایف و با محوریت معاونت گردشگری استانداری در سطح استان برگزار گردید و تعداد 17 کمیته با وظایف مشخص و تعریف شده در استان تشکیل شد. هر کمیته با داشتن وظایف مشخص جلساتی را داشته و تدابیر لازم را جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی در نظر گرفته اند.

میثم فرهادی با اشاره به تاکید معاون استاندار به آمادگی کامل تمامی نهاد ها و سازمان های دولتی جهت اسقبال از مهمان نوروزی گفت:
در جلسات داخلی معاونت گردشگری مهندس فرخ زاده دامنه ی ارائه خدمات را صرفا به مرکز استان محدود نکرده و تاکید دارند در تمامی شهرستان های استان باید با ایجاد شرایط مناسب، شایسته ترین خدمات به مهمانان نوروزی داده شود تا مهمانان نوروزی از سفر به استان فارس خاطرات خوبی داشته باشند. 

بارزس ویژه ستاد خدمات سفر نوروز با اشاره به افزایش تقاضای برخی کالا ها در ایام نوروز گفت:

با کمک تجربیات سال های گذشته از بازار، کالاهایی که در ایام نوروز افزایش تقاضا دارند را شناسایی و به سازمان های مربوطه و کمیته های تشکیل شده اعلام شده تا در زمینه تامین و عرضه این کالاها و تزریق به بازار اقدامات لازم را قبل از شروع سفرها داشته باشد. 

وی در پایان خاطرنشان کرد:
نظارت ها و بازرسی های لازم بصورت جدی و شبانه روزی در این ایام با کمک دستگاه های متولی انجام خواهد شد و در صورت هرگونه تخلف در بازار برخورد های قانونی صورت می‌گیرد.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۷۰۴۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما