۰
plusresetminus
شهرداری شیراز :

باید پنجره واحد سرمایه‌گذاری را دنبال کنیم

تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۲
شهردار کلان‌شهر شیراز با اشاره به برگزاری دومین همایش ملی توسعه سرمایه‌گذاری در شیراز، هدف این همایش را تسهیل در کار سرمایه‌گذاران اعلام کرد و گفت: باید پنجره واحد سرمایه‌گذاری دنبال کنیم و به‌دنبال تحقق شعار تبدیل شیراز به بهشت سرمایه‌گذاران باشیم.
باید پنجره واحد سرمایه‌گذاری را دنبال کنیم
به گزارش حافظ خبر، محمدحسن اسدی با اشاره به برگزاری همایش ملی سرمایه‌گذاری برای دومین بار در روز سوم خرداد با حضور مسئولان استانی و کشوری در این کلان‌شهر اظهار کرد: امسال شاهد حضور میهمانانی از سایر کشورهای دیگر نیز در این همایش هستیم.

او با اشاره به دستاوردهای همایش دوروزه سرمایه‌گذاری در سال گذشته، بیان کرد: تفاهم‌نامه‌های خوبی امضا شد و نتایج آن‌ها را در یک سالی که گذشت، مشاهده کردیم و امسال که برای دومین بار در حال برگزاری این همایش هستیم، انتظارات بالا رفته و باید این مسیر را ادامه دهیم.

شهردار کلان‌شهر شیراز موضوع همایش را تسهیل در کار سرمایه‌گذاران اعلام کرد و افزود: باید پنجره واحد سرمایه‌گذاری دنبال کنیم و به‌دنبال تحقق شعار تبدیل شیراز به بهشت سرمایه‌گذاران باشیم، به‌ویژه امسال که رهبر معظم انقلاب، شعار سال را مهار تورم و رشد تولید خواندند و بر سرمایه‌گذاری و ورود بخش خصوصی تأکید کردند که این وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.

اسدی با تأکید بر این موضوع که باید به جذب سرمایه‌گذاران خارج از استان و خارج از کشور توجه ویژه کنیم، بیان کرد: امسال نیز شورای اسلامی شهر یک تکلیف ۲۰ هزارمیلیاردی را در بخش سرمایه‌گذاری بر عهده شهرداری گذاشته که شهرداری باید قراردادهایی برای تحقق این عدد امضا کند.

این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز تصریح کرد: ما باید اینکه رویکرد ما در ارزیابی کارکنان و مناطق موضوع سرمایه‌گذاری است، خاطرنشان کرد: امسال تکالیف سرمایه‌گذاری را با جزئیات آن را به مناطق شهرداری‌های شیراز اعلام کردیم و یکی از فاکتورهای ارزیابی ما در مناطق جذب سرمایه‌گذاری در آن منطقه است، بنابراین باید شعار پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه‌گذاران اجرایی شود.

شهردار شیراز تأکید کرد: به دنبال تحول اقتصاد شیراز هستیم، به‌ویژه در بخش گردشگری امیدواریم با جذب سرمایه‌گذاری در این بخش جذابیت بیشتری برای شهر شیراز ایجاد کنیم و طول مدت اقامت گردشگران را ارتقا و افزایش دهیم.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۷۳۹۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما