۰
plusresetminus
سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز

آتش سوزی در آپارتمانی ۳ کشته و ۵ زخمی برجای گذاشت

تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۴
هادی عیدی پور با بیان اینکه صبح روز چهارشنبه ۳ خرداد حادثه آتش‌سوزی در یک آپارتمان پنج طبقه در محدوده بلوار فرصت شیرازی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد، عنوان کرد :  بلافاصله پس از دریافت گزارش ۷ ایستگاه عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.
آتش سوزی در آپارتمانی ۳ کشته و ۵ زخمی برجای گذاشت
به گزارش حافظ خبر، عیدی پور خاطرنشان کرد: در این عملیات ۵ دستگاه خودرو اطفا حریق،  ۲ دستگاه خودرو تنفسی یک دستگاه بالابر نجات و یک دستگاه خودرو نجات حاضر بودند.

به گفته رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز تیم عملیاتی با انجام بررسی و ارزیابی اولیه متوجه رخ دادن آتش‌سوزی در طبقه چهارم این آپارتمان شدند که دود کاملا طبقات چهار و پنج را فرا گرفته بود.

او با اشاره به اینکه یکی از واحدهای مسکونی طبقه چهارم کاملا شعله ور بود  و حریق از سمت تراس به بیرون زبانه می کشید، اظهار کرد: آتش‌نشانان حاضر در عملیات به سرعت نسبت به نجات ساکنان اقدام  و  ۴۰ نفر از ساکنان را به بیرون هدایت کردند.
عیدی پور با بیان اینکه ۸ نفر  در محل حادثه در اثر دودزدگی دچار مصدومیت شدید شدند، گفت: به رغم اینکه تعدادی از همکاران ما ماسک خود را بر صورت مصدومان زدند؛ متاسفانه سه نفر از این شهروندان در اثر شدت دودزدگی جان خود را از دست دادند.
او افزود: ۵ مصدوم دیگر به مراکز درمانی اعزام شده‌اند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز یادآور شد: در حال حاضر تیم های عملیاتی برای بررسی دلیل آتش‌سوزی در محل  حاضر هستند.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۷۴۱۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما