۰
plusresetminus
نمایشگاه های بین المللی فارس:

نمایشگاه بین المللی فارس در عمان

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۰
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: نمایشگاه و کنفرانس سلامت و پزشکی عمان از ۲۷ الی ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ با حضور شرکت کنندگانی از نقاط مختلف دنیا و همچنین فعالان عرصه پزشکی از  استان فارس و شهر شیراز با محوریت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در شهر مسقط کشور عمان برگزار می شود.
نمایشگاه بین المللی فارس در عمان
به گزارش حافظ خبر، وی افزود: شرکت کننندگانی که از استان فارس در این نمایشگاه حضور دارند در حوزه های تجهیزات پزشکی، درمان،گردشگری سلامت و غذا و دارو فعالیت می کنند.
  
 نهاوندی ادامه داد: این رویداد، رویداد بین المللی برجسته ای است که فعالان و تولید کنندگان عرصه سلامت در دنیا آخرین دستاوردهای خود را به معرض دید عموم می گذارند و استان فارس و شهر شیراز به عنوان قطب پزشکی جنوب کشور نیز حضور فعالی در این نمایشگاه دارد. 

او با بیان اینکه کشورهایی مانند لهستان، انگلستان، مالزی، هند، لبنان، پاکستان، تایلند و... در این نمایشگاه حضور دارند،ادامه داد: هدف این نمایشگاه همه ی جنبه های صنعت پزشکی و سلامتی است، پنجره ای به سوی محصولات سلامتی، خدمات و تسهیلات پزشکی و سلامت و همچنین فرصتی برای توسعه  تجارت و سرمایه گذاری بیشتر و مناسب تر است. 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس اضافه کرد: این نمایشگاه، پیشروترین نمایشگاه سلامت و پزشکی در عمان و تنها نمایشگاهی است که شرکت جهانی صنعت نمایشگاهی در کشور عمان آن را تایید و گواهی کرده است.

 نهاوندی بیان کرد: شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در راستای توسعه تجارت و صادرات استان فارس؛ حضور موثر در نمایشگاه های خارجی را در اولویت قرار داده به طوری که تا پایان سال چندین نمایشگاه دیگر در حوزه های ساختمان،کشاورزی، دام و طیور و... در کشورهای مختلف منطقه برگزار خواهد کرد.
کد مطلب : ۲۷۹۶۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما