۰
plusresetminus
انجمن ورزش های همگانی نابینایان و کم بینایان استان فارس :

توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی بمناسبت دهه کرامت در پویش مهر همگانی 

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۲۳
محمدرضا جعفری رئیس انجمن ورزش های همگانی نابینایان و کم بینایان استان فارس  از توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی در پویش مهر همگانی بین نیازمندان خبر داد و  گفت: جامعه دارای مشکلات اقتصادی و معیشتی در بخش‌هایی است که نیازمند حرکت جمعی و کار خیر گروهی و جهادی است.
توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی بمناسبت دهه کرامت در پویش مهر همگانی 
به گزارش حافظ خبر، او گفت: با عنایت به فرمایش مقام معظم رهبری مدظله العالی در همدلی اجتماعی و پویش مهر همگانی بنا به نظر مقام معظم رهبری، مسئولین به مسئله‌ی معیشت مردم یک اهتمام ویژه مصروف کنند؛ امروز مهم‌ترین کار و اولویّت این است، چون دشمن روی این متمرکز است؛ معیشت طبقات ضعیف. مشکلاتی که برای طبقات ضعیف در امر معیشت پیش می‌آید، جزو اساسی‌ترین کارها است.
 همزمان با دهه کرامت و سالروز بزرگداشت  احمد بن موسی کاظم علیه السلام (شاهچراغ )  و لزوم برخورداری نیازمندان از بسته های معیشتی  در  ایام مبارک دهه کرامت  به همت جمعی از خیرین انجمن ورزش های همگانی نابینایان و کم بینایان ویژه  نیازمندان ، ایتام  و خانواده‌های فاقد سرپرست  و افراد دارای نیاز‌های ویژه در بسته های معیشتی (برنج ، روغن ، رب ، سویا ، خرما ، مرغ ، نمک ، قند و .... تهیه  و با مشارکت خیران درب منزل توانخواهان  تحویل داده شد.
جعفری گفت: جمعی از دانشجویان مرکز آموزش علمی و کاربردی سلامت دهکده سبز ، خیرین ورزشی ، اعضای هیئت رئیسه انجمن کورن هول ایران و هیات ورزش های همگانی استان فارس،  در کنار خانواده‌های نیازمند قرار گرفتند و شادی را به کودکان و خانواده های  نیازمند هدیه کردند.
جعفری ضمن قدردانی از دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی سلامت دهکده سبز ، خیرین ورزشی ، هئیت ریئسه انجمن کورن هول ایران و هیات ورزش های همگانی استان فارس  که به پویش مهر همگانی پیوستند از همه  خیرین و  عموم مردم درخواست کرد تا با مشارکت و حضور در طرح‌های اجتماعی انجمن ورزش های همگانی نابینایان و کم بینایان استان فارس  این مجموعه را یاری نمایند تا در راستای مسئولیت اجتماعی خود را در برابر مسائل و مشکلات موجود معیشتی و اجتماعی مساعدت و همراهی لازم را داشته باشند.
وی افزود: از دیگر برنامه های دهه کرامت با توجه برگزاری ارائه خدمات مشاوره رایگان در زمینه‌های مختلف تحصیلی، خانوادگی و فرزند پروری در نقاط محروم به همت مدیریت مرکز آموزش علمی کاربردی سلامت دهکده سبز، روانشناسان و مشاوران خیر از طرح‌هایی است که به زودی در محلات کمتر برخوردار و محروم  اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به مسئولیت اجتماعی تمام بخش ها گفت : هر کجا آسیب و نیازی باشد باید تمام اقشار مختلف مردم در کنار هم برای رفع آن تلاش کنند .
استفاده از ظرفیت های دستگاه های اجرایی دولتی و خیرین میتواند بخش مهمی از این نیاز ها را برطرف کند .


 
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۸۶۰۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما