۰
plusresetminus

مشاور روحانی: نگذارید عملیات تیر 94 لو برود!

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۸
به گزارش "حافظ نیوز" حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور در صفحه فیس‌بوک خود با انتشار متنی به مقایسه عملیات کربلای 4 با مذاکرات هسته ای پرداخته و خواستار همراهی همگان برای به نتیجه رسیدن مذاکرات شده است.
به نوشته آشنا: شما را به مظلومیت شهدای کربلای چهار قسم می دهم نگذارید عملیات تیر 94 لو برود. می دانم عده ای از این مقایسه تعجب می کنند ولی بدانید که غواصان ما به خط زده اند و ما نیاز به استتار و اختفا داریم. همه آنچه در سال های 68 تا 84 بر صنعت هسته ای و از 84 تا 92 بر صنعت هسته ای و مذاکرات گذشته است برای مردم بازگو نشده است، اما در سال های 92 به بعد این امر بنا به ضرورت و برای مصالح بسیار بالاتری پذیرفته شد که مسیر هسته ای و مذاکرات تا حدی تعدیل شود تا در برابر مکرهای بسیار شیاطین انس از آینده کشور محافظت شود.
ناخرسندی جریان عربی/عبری قابل پیش بینی بود اما بغض های فروخفته و خودآمریکا پنداری نوسعودی ها در منطقه روی صدامیان را سپید کرده است. آنچه سعودی ها، المدالفارسی، نام نهاده اند پاسخی روان شناختی است به حرکت رو به رشد ایرانیان برای بازپس گیری منزلت این منطقه در جهان، منزلتی که این بار نه با تحقیر همسایگان که با تکریم و همکاری با آنان خلق می شود. این که رییس جمهور می گوید مذاکرات هسته ای آغاز راه است نه پایان راه به همین نکته اشاره دارد. ایران نمی خواهد سعودی ها/صهیونیست ها بتوانند ایران هراسی را بیش از این به جهان بفروشند. رقابت منطقه ای با وجود تحریم مثل این است که در مسابقه دو میدانی پای یک دونده را بسته باشند، ما می توانیم از تله تحریم ها عبور کنیم و فرصت جدیدی برای انقلابمان فراهم کنیم تا در مسابقات جهانی ابتدا مسابقات منطقه ای را فتح کند.
کد مطلب : ۷۲۸۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما