۰
plusresetminus
یادداشتی از حسین خبیری:

جانمان به فدای میهمانان گرامی‌تر از جان‌مان

تاریخ انتشارجمعه ۵ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳
آن‌هایی که با آداب، رسوم و فرهنگ شیراز و شیرازیان و ظرفیت‌ها و امتیازات اخلاقی اهالی دیار میهمان‌نوازان آشنا هستند، بیشتر می‌دانند که شیراز و شیرازی همیشه و با آغوش باز پذیرای میهمانانش بوده و خواهد بود.
جانمان به فدای میهمانان گرامی‌تر از جان‌مان
به گزارش حافظ خبر؛ همه‌ی همشهریان از حضور باشکوه فارسی‌زبانان،به‌ویژه هم‌میهنان ایرانی‌مان، در جهان‌شهر ایران‌زمین شادمانند و تجربه ثابت کرده است که اگر لازم شود درب خانه‌های‌مان را نیز به روی میهمانان عزیزتر از جان‌مان باز خواهیم نمود.
مالک و صاحب اختیار اصلی شیراز، مردم خون‌گرم و باصفای شیرازند و همان‌ها خوب می‌دانند چگونه از میهمان خود با روی باز و به شایستگی میزبانی نمایند.
اگر بخواهیم تجارب پر تکرار گذشته را مرور نماییم، بسیاری از انبوه ظرفیت‌های اسکان مسافران گرامی نوروزی فارس و شیراز، هنوز وارد چرخه‌ی عملیات خدمات‌رسانی نشده‌اند و ما با وضعیت اضطراری و محدودیت برای پذیرش مسافر، هرگز مواجه نشده‌ایم و نخواهیم شد.
ورود و حضور پربرکت مسافران در هر شرایطی ارزشمند، مغتنم و مبارک است.
سال ۱۴۰۱ با تکیه بر انبوه قابلیت‌های دیرین و نوپدید جهان‌شهر و با اتکاء بر مهارت‌ها، امکانات و تجارب قیمتی و کم‌نظیر فعالین و صحنه‌گردانان صبور و حرفه‌ای بخش‌های خصوصی و داوطلبی خانواده توانمند گردشگری، سالی نویدبخش برای پذیرایی از فارسی‌زبانان جهان در شهرمان خواهد بود.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۰۶۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما