هفته دفاع مقدس؛

برگزاری ۴۳ برنامه از سوی اصناف و بازاریان شیرازی در هفته دفاع مقدس

31 شهريور 1400 ساعت 9:43

گزارشگر : منیره خسروبیگ

فرمانده بسیج اصناف و بازاریان سپاه بقیه الله (عج) شیراز گفت: اصناف و بازاریان مثل همیشه پای کار نظام و دفاع مقدس بوده و هستند.


به گزارش حافظ خبر، حمید مرزبان امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته دفاع مقدس با اشاره به تدارک ویژه بازاریان شیرازی برای گرامیداشت این هفته بیان کرد: به مناسبت چهل و یکمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیش از ۴۳ عنوان برنامه توسط اصناف و بازاریان شیراز تدوین و برگزار می شود.
وی افزود: در زمان جنگ تحمیلی، جامعه متدین و انقلابی بازار نمی‌توانست نسبت به مسائل فرهنگی، سیاسی و اقتصادی کشور بی تفاوت باشد که وجود ۱۱ هزار شهدای اصناف در دوران دفاع مقدس و همراهی بازار در عرصه های اقتصادی پس از انقلاب گواه جایگاه اهمیت اصناف در تحولات اجتماعی جامعه است.
فرمانده بسیج اصناف و بازاریان سپاه بقیه الله (عج) شیراز با بیان اینکه دفاع مقدس صحنه تجلی وحدت و انسجام اقشار مختلف و همراهی همه اصناف برای انجام تکلیف الهی و وفاداری به اسلام عزیز و پاسداری از انقلاب و کشور بود خاطرنشان‌کرد: اصناف و بازاریان مثل همیشه پای کار نظام و انقلاب و دفاع مقدس بوده و هستند.
وی با اشاره به اینکه اصناف و بازاریان در دوران سخت جنگ هشت ساله پیشاپیش دیگر اقشار حضور عملی و سازنده داشتند، اظهار کرد: امروزه نیز با قرار دادن تجارب بزرگان، فرهنگ ایثار درمیان کسبه جوان بازار نسل به نسل در حال انتقال است.
فرمانده بسیج اصناف و بازاریان سپاه بقیه الله (عج) شیراز در پایان، از تشکیل ستاد هفته دفاع مقدس، بربایی موکب و ایستگاه‌های صلواتی خدماتی، بر پایی میز خدمت ویژه اصناف در بازارها و مجتمع های تجاری، اجرای طرح یک کاسب یک دانش آموز، تجلیل از مدافعان سلامت، برگزاری دوره های سواد رسانه و بازاریابی نوین به صورت مجازی، برگزاری پرده خانه شهدا در بازارها، برگزاری مسابقات ورزشی، دیدار و تکریم از خانواده های معزز و معظم شهدا، اجرای پویش نذر خون، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی به کارگران اصناف متضرر، اجرای  سرود پاتوقی در مجتمع های تجاری و بازارها، بزرگداشت یادواره شهدای اصناف و بازاریان، برگزاری مسابقه کتابخوانی، تجلیل از کاسبان امین و پیشکسوتان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس خبر داد.


کد مطلب: 23638

آدرس مطلب: https://www.hafezkhabar.ir/report/23638/برگزاری-۴۳-برنامه-سوی-اصناف-بازاریان-شیرازی-هفته-دفاع-مقدس

حافظ خبر
  https://www.hafezkhabar.ir