دربارهء ما
هر روز ما در جنگ بركتي داشته ايم كه در همه صحنه ها از آن بهره جسته ايم . ما انقلابمان را در جنگ به جهان صادر نموده ايم ، ما مظلوميت خويش و ستم متجاوزان را در جنگ ثابت نموده ايم ، ما درجنگ ، پرده از چهره تزوير جهانخواران كنار زديم ، ما در جنگ ، دوستان و دشمنانمان راشناخته ايم ، ما در جنگ به اين نتيجه رسيده ايم كه بايد روي پاي خودمان بايستيم ، ما درجنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شكستيم ، ما در جنگ ريشه هاي انقلاب پر باراسلامي مان را محكم كرديم ، ما در جنگ حس برادري و وطن دوستي را در نهاديكايك مردمان بارور كرديم ، ما در جنگ به مردم جهان و خصوصا مردم منطقه نشان داديم كه عليه تمامي قدرتها و ابرقدرتها ساليان سال مي توان مبارزه كرد، جنگ ما كمك به افغانستان را به دنبال داشت ، جنگ ما فتح فلسطين را به دنبال خواهد داشت ، جنگ ماموجب شد كه تمامي سردمداران نظامهاي فاسد در مقابل اسلام احساس ذلت كنند. ما در جنگ براي يك لحظه هم نادم و پشيمان از عملكرد خود نيستيم . راستي مگر فراموش كرده ايم كه ما براي اداي تكليف جنگيده ايم و نتيجه فرع آن بوده است . ملت ما تا آن روز كه احساس كرد كه توان و تكليف جنگ دارد به وظيفه خود عمل نمود. و خوشا به حال آنان كه تا لحظه آخر هم ترديد ننمودند... امام خمینی (ره)

***

سلام! سلام بر شما همشهریان عزیز در شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) ، و شما هم استانی های عزیز در خطه پهناور فارس و شما هموطنان گرانقدر در جای جای ایران اسلامی. مفتخریم که در خدمت شما هستیم در جهت ایجاد جریان رسانه ای شفاف ، ولایی و مطالبه گر. جریانی که در چارچوب اصول و قانون به پیگیری منویات ولایت می پردازد و در این مسیر با هیچ کس جز آرمانها و منویات ولایت عهد اخوت نبسته است و به هیچ گروه و حزب سیاسی و غیر سیاسی وابسته نیست. رویکرد کلی ما رصد دقیق اخبار و تحولات شهرمان شیراز ، استان فارس ، مسائل ملی و بین المللی است و تلاش داریم با تحقیق و تحلیل های بصیرانه حول رویداد ها ، گامی هر چند کوچک در مسیر هدایت فکری جامعه برداریم و در این مسیر از نظرات ، پیشنهادات ، اخبار و تحلیل های شما عزیزان مشتاقانه استقبال می کنیم.
همزمان با هفته دفاع مقدس و با نام و یاد شهدای سرافراز ، فعالیت خود را در " حافظ نیوز " آغاز نمودیم و سر مقاله اول را نیز با بیانات مهم معمار کبیر انقلاب در باره جنگ متبرک کردیم و بر همین مبنا نیز مهمترین هدف خود را تلاش جهت استمرار روح انقلابی در پرتو ولایت قرار می دهیم.
و باز بر مبنای فرمایش حضرت امام که جنگ ماجنگ حق و باطل است و تمام شدنی نیست ، شعار " جنگ جنگ تا پیروزی " را سر می دهیم و ایمان داریم که با تبعیت از ولایت و در چارچوب اصول و قانون ، می توان به نصرت و فوز عظیم دست یافت.
به امید پیروزی و رهایی قدس شریف ؛ و به امید اقامه نماز به امامت امام خامنه ای عزیز در مسجد الاقصی ؛ و به امید رهایی کعبه معظمه و حرمین شرفین نبوی از دامان ناپاک وهابیت خبیث ، و به امید سرنگونی کامل نظام سلطه آمریکا و مهمتر از آن ، اضمحلال کامل اسلام آمریکایی که به قول سید شهیدان اهل قلم ، آخرین مقاتله ما با اسلام آمریکاییست و نه آمریکا ، که اسلام آمریکایی از خود آمریکا دیرپا تر است و بدانیم و بدانید که صبح نزدیک است...

انا فحنا لک فتحا مبینا