۰
plusresetminus

تمدید بخشودگی جرایم بدهکاران بانک مسکن

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱
مهلت بخشودگی جرایم تسهیلاتی بدهکاران بانک مسکن تا پایان اسفند تمدید شد.
تمدید بخشودگی جرایم بدهکاران بانک مسکن
به گزارش حافظ خبر، در این طرح، در صورت واریز نقدی هر میزان از مطالبات غیرجاری انواع تسهیلات پرداختی اعم از عقود مبادله‌ای، مشارکتی، تسهیلات قرض الحسنه و همچنین مطالبات مربوط به ضمانت‌نامه‌های ضبط شده، خالص جرایم محاسبه شده بر اساس نوع قرارداد به نسبت واریزی بدهکاران مورد بخشودگی قرار می‌گیرد.
در این طرح همچنین جرایم سازنده‌هایی که تسهیلات ساخت دریافت کرده بودند، در صورت تعیین تکلیف مطالبات تا پایان اسفند ماه بخشیده خواهد شد.
تسهیل در ضوابط فروش تدریجی (اقساطی) در صورت تعیین تکلیف مطالبات غیر جاری تسهیلات مشارکت مدنی، تغییر نام مدیون یا به عبارت دیگر امکان انتقال مانده تسهیلات بدون واریز درصدی از مانده بدهی به خریدار جدید، سهولت در تعیین تکلیف مطالبات ناشی از تسهیلات مضاربه و اموال سرمایه‌ای و تمدید قرارداد‌های مشارکت مدنی مربوط به شهر‌های آسیب دیده سیل‌های اخیر از دیگر مزایای این طرح است.
اداره کل پیگیری وصول مطالبات بانک مسکن ضمن دعوت از بدهکاران بانک مسکن برای استفاده از مهلت باقی‌مانده اجرای طرح میثاق، تاکید کرد: تمام بدهکاران تسهیلاتی می توانند با مراجعه به شعب در جریان جزئیات و میزان بخشودگی جرایم قرار گیرند.
کد مطلب : ۲۲۳۲۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما