۰
plusresetminus
استاندار فارس:

استان فارس محرومیت های زیادی دارد

تاریخ انتشارجمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴
استاندار فارس در دیدار با رئیس بنیاد مستضعفان گفت: استان فارس را به اشتباه منطقه ای برخورداری به شمار می آورند در حالی که فارس دارای محرومیت های زیادی است.
استان فارس محرومیت های زیادی دارد
به گزارش حافظ خبر، محمد هادی ایمانیه در دیدار با رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه خشکسالی در ۱۰ سال اخیر خسارت های زیادی به اقتصاد این استان وارد کرده و مردم در فشار زیادی هستند، اظهارداشت: تلاش برای ایجاد الگوهای نوین و دانش بنیان کشاورزی می تواند روزنه امیدی را برای شکوفایی اقتصاد فارس ایجاد کند.

نماینده عالی دولت در استان فارس تاکید کرد: هر اقدامی که مردم را نسبت به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امیدوارتر‌ کند، خدمت بزرگی به انقلاب اسلامی محسوب می شود.
وی با اشاره به اینکه محرومین صاحبان اصلی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند، ادامه داد: حمایت بنیاد مستضعفان از مناطق کم برخوردار استان فارس مانند شهرستان رستم و شهرستان فراشبند می تواند غبار محرومیت را از چهره این استان رفع کند.

استاندار فارس خواستار همراهی بنیاد مستضعفان برای بهره مندی مردم از فضای باغات متعلق به این بنیاد و ایجاد فضای تفریحی بیشتر برای عموم شهروندان شد.
دکتر ایمانیه ساخت مسکن رایگان برای خانواده های دارای دو معلول و بیشتر استان فارس را خدمتی بسیار مهم برشمرد و افزود: اقدام بنیاد مستضعفان در زمینه ساخت خانه برای همه ایتام استان فارس بسیار ارزشمند و موجب رضایتمندی ولی نعمتان انقلاب است.

نماینده عالی دولت در استان فارس خواستار بهره گیری از املاک بنیاد مستضعفان در استان فارس به منظور ساخت مسکن برای جوانان شد و تصریح کرد: تفاهم نامه های بنیاد مستضعفان با وزارت راه و شهرسازی در زمینه ساخت مسکن محرومین می‌تواند نور امیدی را دل جوانان ایجاد کند.

وی از مشارکت بنیاد مستضعفان در زمینه تکمیل ساخت گلزارهای شهدا و یادمان های شهدای استان فارس تقدیر کرد.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۲۱۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما