۰
plusresetminus
دیدار برخی از فرهنگ‌وران و هنرمندان با فرماندهی نیروی انتظامی در مرودشت؛

هر چه بستر فرهنگی و اجتماعی بهتر، آسیب‌های اجتماعی کمتر

مولف : محمدمهدی اسدزاده
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷
نیروی انتظامی در خط مقدم برقراری نظم و امنیت اجتماعی جامعه است، که در این راه از جان و مال و خانواده خود گذشته و در راه خدمت به مردم گام بر می دارند که جای تقدیر و تشکر دارد.
دیدار برخی از فرهنگ‌وران و هنرمندان با نیروی انتظامی
دیدار برخی از فرهنگ‌وران و هنرمندان با نیروی انتظامی
به گزارش حافظ خبر؛ به پاسداشت هفته نیروی انتظامی، مهدی رنجبر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت به همراه کارکنان و برخی از پیشکسوتان و هنرمندان با سرهنگ فرشید زینلی، فرماندهی انتظامی این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار مهدی رنجبر با گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی، گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم برقراری نظم و امنیت اجتماعی جامعه است؛ که در این راه از جان و مال و خانواده خود برای خدمت به مردم، گذشته‌اند.
وی افزود: هر چه بستر فرهنگی و اجتماعی بهتر باشد، آسیب‌های اجتماعی کمتر و از تلاش‌های نیروی انتظامی کاسته می‌شود. افزایش همکاری نیروی انتظامی با بخش فرهنگ و هنر، زمینه بالندگی بیشتر فرهنگی در شهر را خواهد داشت که برآیند آن زمینه کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی می‌شود و جامعه ای امن و با فرهنگ برای همشهریان و مردم  ایجاد خواهد شد.
رنجبر ادامه داد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرهنگ‌وران و هنرمندان، همواره در کنار نیروی انتظامی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و همچنین برقرای نظم و امنیت خواهند بود. این همکاری در زمینه پیشنهادها و رهنودهای سازنده این نهاد، نیز خواهد بود.
سرهنگ فرشید زینلی، فرماندهی نیروی انتظامی مرودشت هم در این دیدار گفت: مرودشت امروز، دومین شهرستان استان است که با داشتن گوناگونی فرهنگی، جمعیت فراوان و مهاجرپذیر بودن، نیاز به کارکردهای فرهنگی بسیاری دارد؛ از این رو همکاری همه دستگاه‌های فرهنگی برای کمک به نیروی انتظامی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگ‌سازی را می‌خواهد.
زینلی افزود: هنرمندان قابل وثوق مردم، می‌توانند در فرهنگ‌سازی جامعه، بسیار مفید شوند؛ زیرا هر مقوله‌ای در قالب هنر آید، ماندگار و اثرگذار است. این موضوع، رسالت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان را دو چندان می‌کند. این اداره و هنرمندان بایستی با برنامه‌ریزی و همکاری با دیگر بخش‌ها، در این امر خطیر گام نهاده و در فرهنگ‌سازی ایفای نقش نماید.
وی ادامه داد: ما نیز خواستار ارتباط تنگاتنگ و همکاری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان هستیم تا بتوانیم از این طریق به اهداف خود که همواره کاهش آسیب‌های اجتماعی و برقراری نظم و امنیت شهرستان است، دست یابیم.
مولف : محمدمهدی اسدزاده
کد مطلب : ۲۳۸۸۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما