۰
plusresetminus

نمایشگاه عکس «آستانه نور» در شیراز افتتاح شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۷
نمایشگاه عکس «آستانه نور» با حضور رئیس هیئت امنای آستان مقدس حضرت سیدعلاالدین حسین (علیه السلام) شیراز در این حرم مطهر افتتاح شد.
به گزارش حافظ نیوز به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، نمایشگاه عکس «آستانه نور» امروز (27تیر) پس از اقامه نماز عید سعید فطر با حضور رئیس هیئت امنای آستان مقدس حضرت سیدعلاالدین حسین (علیه السلام) شیراز در این حرم مطهر افتتاح شد.

حجت الاسلام سید محی الدین طاهری، رئیس هیئت امنای آستان مقدس حضرت سیدعلاالدین حسین (علیه السلام) در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برپایی این نمایشگاه کار ارزشمندی بود که از سوی روابط عمومی آستان انجام شد، گفت: این کار با همکاری عکاسان خبری فارس انجام شد.

وی با اشاره به اینکه عکس های زیبایی از شب های قدر جمع آوری شده و در منظر عموم قرار داده شد، افزود: ارتباط مداومی بین رسانه ها و مجموعه آستان مقدس است که امیدوارم با حضور بیشتر رسانه ها در حرم، باعث شود تا حرم های مطهر بیشتر به مردم معرفی شوند.

دبیر اجرایی جامعه روحانیت شیراز با یادآوری این مطلب که این حرم ها مامن مردم هستند و مردم در کنار این حرم ها آسایش و آرامش پیدا می کنند، اظهار داشت: برپایی چنین برنامه های فرهنگی می تواند مردم را با کارهای فرهنگی حرم بیشتر آشنا کند.

وی، عکس های موجود را یک وسیله ارتباطی بین مردم و حرم مطهر خواند و افزود: هرچه این عکس ها در شهر بیشتر معرفی و نمایش داده شود به طور خودکار مردم بیشتر با حرم احساس نزدیکی می کنند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه برنامه مفصلی برای روز خبرنگار خواهیم داشت و اصحاب رسانه را به عنوان خادمین افتخاری حرم مطهر معرفی کنیم، یادآور شد: عکاسان و خبرنگاران خادمین افتخاری حرم مطهر خواهند شد.

بر اساس این گزارش در ادامه، عباس امیری، رئیس انجمن عکاسان خبری بسیج رسانه فارس نیز با یادآوری این مطلب که خداوند را شاکریم که حضور رئیس هیئت امنا در این حرم باعث رونق کارها شده است، گفت: روابط عمومی جدید آستان مقدس حسینی با اصحاب رسانه تعامل خوبی دارد.

وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با حرم مطهر توسط تمام عکاسان خبری شیراز و فارس، تاکید کرد: تعهد ما نسبت به حرم های مطهر همین است که از تمام توان و ظرفیت های خود برای معرفی حرم های مطهر و فعالیت های آنان استفاده کنیم.

خاطر نشان می شود، نمایشگاه عکس «آستانه نور» شامل 25 قطعه عکس 50 در 70 سانتی متر از عکس های شب های قدر در آستان مقدس حضرت سیدعلاالدین حسین (علیه السلام) است، در این نمایشگاه عکس هایی از محسن تورع، عباس امیری، محمدرضا دهداری، محمدمهدی فیروزی، محمدامین دهقانیان، الهه پورحسین، فریماه فرهمندزاده، گل آفرین منصوری و زهرا نورانی وجود دارد.
کد مطلب : ۸۶۹۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما