۰
plusresetminus

تغییر رویکرد مؤسسات قرآنی بر محورهای سلامت، معیشت و معنویت

تاریخ انتشارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴
مدیركل تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینكه در ایام شیوع كرونا هرچند مراسم‌ مذهبی به‌ صورت حضوری تعطیل شد، اما رویکرد مؤسسات قرآنی بر سه محور سلامت، معیشت و معنویت قرار گرفت.
دیدار صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با محمدصادق مهرابی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی فارس
عکس: علی روزیطلب
دیدار صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با محمدصادق مهرابی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی فارس عکس: علی روزیطلب
به گزارش حافظ‌خبر، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دیدار با حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس به بررسی فعالیت‌های قرآنی استان فارس پرداخت.
سهرابی در این دیدار گفت: حوزه‌های علوم قرآنی از اهمیت بالایی برخوردار است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: این اداره کل می‌بایست با هم‌افزایی و خلاقیت در ساختارهای جریان‌سازی قرآن و عترت در میان مردم برنامه‌های حوزه‌ی علوم قرآنی را با همکاری سازمان تبلیغات و فعالان این حوزه گسترش دهد.
حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی، مدیركل تبلیغات اسلامی فارس، نیز گفت: بر اساس شرایط موجود و اهمیت سلامت مردم و با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر سلامت مردم این سازمان نیز برنامه‌های خود را بر اساس رعایت پروتکل‌های بهداشتی سوق داده‌ است.
وی افزود: هر چند مراسم مذهبی به‌صورت اجتماع حضوری تعطیل شد اما رویکرد مؤسسات قرآنی در این دوره بر سه محور سلامت، معیشت و معنویت قرار گرفت. همچنین در خصوص محور سلامت میزگردهای تخصصی در مورد بحث سلامت در جامعه از نگاه قرآن و تبیین برنامه‌های سلامت محور بر اساس قرآن برگزار شد.
مدیركل تبلیغات اسلامی فارس ادامه داد: در خصوص محور معیشت نیز نمایندگان این سازمان برای توزیع بسته‌های معیشتی با دیگر اقشار مردم همراه بودند.
وی با بیان اینكه در خصوص محور معنویت مبحث توسل و تزرع با ظرفیت‌های قرآنی در این سازمان دنبال شد، ‌گفت: از سویی درخواست راه‌اندازی شورای عالی قرآن استان فارس از سوی فعالان قرآنی مطرح شده است كه اهمیت فراوانی دارد.
مدیركل تبلیغات اسلامی فارس در پایان یادآور شد: به یاری خدا برنامه‌ریزی‌های خود را برای استفاده از ظرفیت‌های قرآنی استان برای ایام‌الله دهه فجر نیز انجام می‌دهیم تا بتوانیم به بهترین نحو فعالیت‌های قرآنی را در ایام مذكور اجرا كنیم.
کد مطلب : ۲۲۹۴۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما