۰
plusresetminus
معاون استانداری فارس:

تغییر فرماندار کازرون، تصمیم وزارت کشور و استاندار بوده است

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۸
احمدی‌زاده گفت: تعویض فرماندار شهرستان کازرون تصمیم وزارت کشور و استاندار فارس بوده است، پس این اقدام را به موضوعات دیگر گره نزنیم لذا فرماندار کازرون وام دار هیچ شخصی نیست.
تغییر فرماندار ویژه کازرون
داریوش دهقان، سید احمد احمدی‌زاده، حجت‌الاسلام محمد صباحی، علی مظفری
تغییر فرماندار ویژه کازرون داریوش دهقان، سید احمد احمدی‌زاده، حجت‌الاسلام محمد صباحی، علی مظفری
به گزارش حافظ خبر؛ سید احمد احمدی‌زاده، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در مراسم تکریم و معارفه فرمانداران کازرون با بیان اینکه تعویض فرماندار تصمیم وزارت کشور و استاندار فارس بوده است، اظهار کرد: جا به جایی فرماندار، امری کاملا طبیعی در وزارت کشور است، پس این اقدام را به موضوعات دیگر گره نزنیم.
او تصریح کرد: سیاست آقای استاندار تثبیت مدیران است و ما بحثی بر جا به جایی نداریم، به جز مواردی که مدیر سست باشد یا نسبت به وظایفش سهل انگار باشد و یا مدیری که متناسب با شرایط پای کار نباشد مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اظهار امیدواری کرد: خدمات و تلاش آقای دهقان فرماندار قبل و پیگیری‌هایی که برای کازرون داشتند و بین مردم بودند توشه سفر آخرتشان خواهد بود.
احمدی زاده درباره حضور در انتخابات آینده ریاست جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، با بیان اینکه تلاش و هدف گذاری ما حضور حداکثری در انتخابات آینده و امنیت و سلامت آن است، تصریح کرد: انتخابات آینده را پیش رو داریم که دشمن تمام تمرکز خود را روی مشارکت نکردن مردم و یا کاهش آن گذاشته است.
 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به لزوم نقدپذیری مسئولان، گفت: باید نقد‌ها را با دل و جان پذیرا باشیم، حرکت مدیران ما باید در سیاست تابع نظرات رهبر معظم انقلاب و دولت باشد.
احمدی زاده گفت: افراط و تفریط در کار‌ها مردود است؛ راه نجات در وحدت و همدلی بین گروه‌ها با هر سلیقه است و اعتدال به شکل واقعی می‌تواند خیلی از مشکلات را حل کند.
او اضافه کرد: رفتار و تصمیمات فرمانداران ما باید مبتنی بر عقلانیت و تدبیر باشد و از رفتار‌های هیجانی و تصمیمات احساسی و سریع پرهیز کنند و با همه گروه‌ها همکاری داشته باشند و اعتدال و میانه روی را رعایت کنند. 
احمدی زاده با اشاره به نقش اثر گذار مردم شهرستان کازرون در پیروزی انقلاب و حضور در ۸ سال دوران دفاع مقدس گفت: با توجه به تحریم‌های ظالمانه‌ای که دشمن بر ما تحمیل کرده کار‌های بزرگی هم صورت گرفته است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: آقای مظفری فرماندار ۲ شهرستان داراب و بهبهان و معاون فرمانداری اهواز بوده اند و دانش، تجربه و روحیه مردم داری و تکریم خانواده شهدا را دارند.
دکتر علی مظفری، فرماندار جدید شهرستان کازرون در مراسم تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان گفت: اعلام می کنم بیش از آنچه در توان دارم برای مردم عزیز بزرگ و شجاع این شهرستان که انصافا در هر زمینه ای برای نظام جمهوری اسلامی سنگ تمام گذاشته در طبق اخلاص خواهم گذاشت. به فضل الهی و با دعای خیر سادات و خانواده‌های شهدا به گونه‌ای مردم‌داری خواهیم کرد که اگر روزی از اینجا رفتیم انشاالله مردم یادی از ما کنند.
وی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های فراوان شهرستان کازرون گفت:  صادقانه عرض می‌کنم دنبال بازیهای سیاسی نیستم و برای بازی‌های سیاسی به این شهرستان نیامدم بلکه آمده‌ام خالصانه و صادقانه به این شهرستان خدمت کنم و امروز با کوله باری از تجربه به این شهرستان آمدم.
فرماندار ویژه شهرستان کازرون در ادامه با ذکر خاطره ای گفت: در دهه هشتاد به بنده پیشنهاد فرمانداری کازرون داده شد که قبل از آن من بخشدار بودم و نپذیرفتم اما این دفعه که گفتند، با توجه به سابقه و تجربه در معاون سیاسی اهواز و فرماندار بهبهان و داراب، می‌توانم این تجارب خوبی که به دست آورده‌ام را در طبق اخلاص برای مردمی که در انقلاب اسلامی حق زیادی دارند بگذارم.
دکتر علی ظفری با اشاره به مشکلات زیاد موجود در شهرستان کازرون گفت: هرچند که تلاش های زیادی توسط مدیران انجام شده، اما از امروز تلاشمان را باید چند برابر کنیم. من کار ندارم که حالا عمر دولت می‌خواهد پنج یا شش ماه دیگر تمام بشود، یک روز هم به ما فرصت خدمت‌گزاری داده شد، باید با تمام قوا به نظام و مردم خدمت کنیم.
وی با اشاره به طرح های پروژه‌های تونل محرم، تونل مقاومت، بیمارستان امام علی، بیمارستان ۲۱۷ تختخوابی، احیاء دریاچه پریشان، سد نرگسی، فاضلاب و بزرگراه‌ها و قول پیگیری جدی آنها گفت: انصافاً راه‌های این شهرستان در شأن این مردم نیست، من معتقدم که باید بزرگراه‌های جداگانه‌ای از کازرون به شیراز، دشتستان، فراشبند و قائمیه هرچه سریعتر شکل بگیرد و این معضل مردم رفع شود.
معاون استاندار فارس بحث اشتغال را به عنوان یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری نام برده و گفت: در بحث اشتغال هم انشاءالله به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد و بحث اورژانس هوایی، بندر خشک، منطقه اقتصادی، بحث گازرسانی، زمین چمن های مصنوعی، خانه ورزش روستایی و مدارس دنبال خواهیم کرد.
دکتر علی مظفری در ادامه افزود: اعتقاد زیادی به حمایت از آموزش و پرورش، مراکز علمی و ورزش و جوانان دارم. بحث راه آهن، نواحی صنعتی، بخش ها، اینترنت منطقه، پارک موزه دفاع مقدس، بحث مبلمان شهری و انشاءالله راه اندازی کارگروه‌های مختلف مشورتی برای رفع معضلات و مشکلات این شهرستان را مورد توجه قرار می‌دهیم. بحث فعال کردن چاه نفت که متاسفانه طی گزارشی که به دست من رسیده است یک سال است که فعلاً تعطیل است انشاءالله پیگیری می‌شود و پیگیری برای راه‌اندازی مرکز مهارت نفت و گاز منطقه جنوب هم هست که اینها را با همکاری نماینده عزیز و بزرگوارمان، استاندار عزیز، مدیرکل های محترم و مدیران شهرستان کارها را پیگیری می‌کنیم تا به نتیجه خوبی دست پیدا کنیم.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: بحث انتخابات یکی از بحث‌های بسیار مهم و حائز اهمیت است، که بر صیانت از آراء مردم، بی طرفی کامل در انتخابات و برقراری امنیت انتخابات با لطف الهی و همکاری اعضای محترم شورای تامین تاکید می‌کنم.
کد مطلب : ۲۳۰۲۷
برچسب ها :
حافظ خبر حافظ نیوز حافظ‌خبر معاون سیاسی استانداری فارس فارس استان فارس سید احمد احمدی زاده فرماندار فرمانداری فرماندار ویژه کازرون وزیر کشور وزارت کشور استاندار استاندار فارس رحیمی استاندار فارس داریوش دهقان انتخابات انتخاباتی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خرداد ۱۴۰۰ 30 دی 1399 میان‌دوره‌ای مجلس مجلس شورای اسلامی مجلس خبرگان نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دولت هیات دولت هیئت دولت دفاع مقدس انقلاب انقلاب اسلامی رهبر انقلاب رهبر معظم انقلاب رهبر انقلابی تحریم‌ فرماندار داراب داراب بهبهان اهواز شهدا خانواده شهدا علی مظفری تونل محرم تونل مقاومت بیمارستان امام علی دریاچه پریشان سد نرگسی شرکت آب و فاضلاب فاضلاب فاضلاب شهری بزرگراه‌ شیراز دشتستان فراشبند قائمیه کوه‌چنار اورژانس اورژانس هوایی بندر خشک اقتصادی گازرسانی زمین چمن ورزش آموزش و پرورش اینترنت اینترنت ملی پارک پارک موزه باغ موزه دفاع مقدس مبلمان مبلمان شهری نفت گاز آموزش مهارت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما


نظرات شما
ممد
feedback
Iran, Islamic Republic of
سلام به مسولین محترم از شما اتماس می گنم که این نماینده فروش ایرانسل که مسولش رصای هست بعد رفتاری به مشتری می گند تو خدا رسیدگی گنید تا اینقدر من را ناراحت نگند این هر کس میخاند تو را خدا به مسول مربوتش بفرستید اتماستان می گنم