۰
plusresetminus
فرمانده سپاه شهرستان کازرون :

رزمایش پیامبر اعظم17با موفقیت در شهرستان کازرون برگزار شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون در رزمایش پیامبر اعظم (ص)17گردان های بیت المقدس بیان داشت: با توجه به هماهنگی ها و برنامه ریزی صورت گرفته رزمایش گردان های بیت المقدس شهرستان کازرون در پنج نقطه با موفقیت انجام شد.
رزمایش پیامبر اعظم17با موفقیت در شهرستان کازرون برگزار شد
سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل افزود: گردان های بسیج در مدت48ساعت اردو با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و با هدف تقویت آمادگی و حفظ انسجام بسیج، تقویت روحیه جهاد و شهادت در بین بسیجیان، بالا بردن توان رزمی، داشتن آمادگی‌های جسمی و رزمی در مقابل نقشه‌های شوم دشمن برگزار شد.
وی ادامه داد: رزمایش پیامبر اکرم(ص)17با حضور فعال مسئولان شهرستان کازرون  و با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر (س)در پنج نقطه بخش بالاده وفامور و بخش مرکزی،شهرستان کازرون و بخش کنارتخته وپادگان امام رضا(ع)انجام شد.
فرمانده سپاه شهرستان کازرون اظهار داشت: در این رزمایش دو روزه، تاکتیک مختلفی همچون دفاع از کوی و برزن در محدوده جغرافیایی،خود دفاع از مباحث ناامنی و شرارت‌ها، دفاع در برابر حملات بیگانگان و مقابله با سرقت‌ها در راستای مردمی کردن امنیت پایدار در سطح شهرستان مورد آزمایش قرار گرفت.
سرهنگ توکل تصریح داشت: در پاسبانی،پاسداری،نگهبانی و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی و دفاع همه جانبه از انقلاب پای کار ایستاده و هستیم.
فرماند ه سپاه ناحیه کازرون در پایان اضافه نمود: بسیج مسدوح و خستگی ناپذیر است و شب و روز نمی شناسد و الحمدالله در مدت عمر42ساله خود با عزت و اقتدار و با عمل ثابت نموده است و جا دارد سلام درود خدا را بسیجیان و بر پدران و مادران این جوانان تقدیم داشته باشیم
 
کد مطلب : ۲۴۴۱۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما